Budování značky na sociálních sítích

Buďte vidět, podpořte prodej.

Datum konání: 3. 11. 2020   Dovednosti pro manažery Dovednosti pro marketéry Dovednosti pro obchodníky

Budování značky podporuje prodej

Budování značky na sociálních sítích je workshop určený firmám, které chtějí být více vidět, prezentovat se moderním způsobem a podpořit tak prodej.

Ať jste správce firemních profilů či obchodník, který se chce věnovat sebeprezentaci na soc. sítích, tento kurz vás naučí, jak svou komunikaci strategicky řídit a jaký obsah dlouhodobě publikovat.

 

Zaujměte svým obsahem

Zjistěte, jak tvořit příspěvky, které budou zajímat vaše fanoušky, a jak je co nejvíce zatraktivnit. Rozšiřte si povědomí o tom, co na které soc. sítě patří a co naopak ne. Zvyšte dosah vašich příspěvků pomocí praktických tipů.

Dozvíte se odpovědi na otázky:

– Jak dát vaší komunikaci jednotnou koncepci?

– Jak zvýšit dosah příspěvků?

– Jak zapojit vaše kolegy, aby byl výsledek co nejlepší?

Dále získáte:
– Přes 100 obsahových témat pro vaše příspěvky

– Vzorový redakční plán

– Spousty praktických rad, díky kterým vaše soc. sítě oživíte

Obsah workshopu:

Soc. sítě pro byznys + strategie

Které sociální sítě jsou efektivní právě pro váš byznys? A jakou strategii na ně zvolit? Získáte návod, jak vytvořit obsahovou strategii a co by v ní nemělo chybět. Řekneme si, jak si vydefinovat svoji značku a potažmo její zákazníky, což vám pomůže ve vaší komunikaci. Projdeme si také pravidla GDPR.

Systém práce a obsahová témata

Poradíme vám, jak k péči o sítě přistupovat systematicky, aby vás stály co nejméně času. Projdeme si přes 100 témat pro vaše posty, včetně názorných ukázek. Podíváme se také na vaše příspěvky a zhodnotíme, jak by šly ještě vylepšit. Řekneme si, jak jednotlivá témata můžete zpracovávat. A naučíte se, jak vytvářet redakční plán, který vám značně ulehčí práci.

Lektor:

Veronika Honsová

Struktura a organizace semináře:

6 hodinový workshop, ve kterém se budete učit interaktivní formou – cvičeními, skupinovými pracemi, aplikací do praxí a diskuzí.

Místo konání semináře:

Praha

Poptávka

Poptávka semináře

Budování značky na sociálních sítích

Datum konání: 3. 11. 2020

Po odeslání formuláře Vás budeme kontaktovat.

Reference