Semináře

Manažer a změna

Aby vás změna nepoložila na lopatky

Datum konání: 24. 9. 2020

Dovednosti pro manažery

Změna… toto slovo řada lidí nemá ráda, ačkoliv změny se dějí každý den. Strach z nového, neznámého, nejistého. Jeden z mála důvodů, proč lidé neradi přijímají změny. Seminář pro manažery, kteří chtějí měnit svoji firmu a nebo jsou součástí změny. Pro všechny kteří se chtějí lépe adaptovat na měnící se podnikání a okolní svět.
Více informací


Copywriting – Jak psát texty, které fungují

Pište zábavně a srozumitelně

Datum konání: 6. 10. 2020

Dovednosti pro manažery Dovednosti pro marketéry Dovednosti pro obchodníky

Psanému projevu se v práci těžko vyhneme. Píšeme e-maily, tvoříme nabídky, někdo píše třeba i články na web. Vyplatí se proto znát pravidla pro psaný text a také vědět, jak ho náš mozek zpracovává. Workshop určený všem, kdo píší texty ve firmách. Naučte se psát srozumitelné a zajímavé texty. Workshop je vhodný pro správce firemního obsahu na webu, pro obchodníky i manažery.   Co vám workshop přinese? Praktické tipy, jak psát přesvědčivé texty Která z formulací podle vás více zapůsobí na…
Více informací


Typologie osobnosti pro manažery – MBTI

Workshop pro manažery o tom, jak jednat s různými typy lidí ve svém týmu i ve firmě.

Datum konání: 8. 10. 2020

Dovednosti pro manažery

Každý jsme jiný a každá odlišnost s sebou nese i jiný přístup. Stává se vám, že se s některými lidmi spolupracujete hladce a s některými vám spolupráce „drhne“? S některými lidmi si rozumíte a vždy se domluvíte bez problémů a s některými se dostáváte více či méně do konfliktu? Tento poznávací workshop vám odhalí, proč se tak děje a ukáže vám, jak můžete využít odlišnosti na maximum.
Více informací


Úspěšný leader svého týmu

Dosahujte cílů a úspěchu prostřednictvím svého týmu

Datum konání: 12. 10. 2020-13. 10. 2020

Dovednosti pro manažery

Manažer vedoucí tým je úspěšný tak, jak jsou úspěšní jeho lidé. A proto je důležité své zaměstnance efektivně vést, motivovat a podporovat je k žádoucímu vysokému pracovnímu výkonu. Cest jak to dělat, je celá řada. Na semináři se seznámíte jen s těmi prověřenými, vyzkoušenými a hlavně funkčními metodami. Získáte jiný pohled na vedení zaměstnance, abyste byli schopni reflektovat měnící se prostředí.
Více informací


Budování značky na sociálních sítích

Buďte vidět, podpořte prodej.

Datum konání: 3. 11. 2020

Dovednosti pro manažery Dovednosti pro marketéry Dovednosti pro obchodníky

Budování značky na sociálních sítích je workshop určený firmám, které chtějí být více vidět, prezentovat se moderním způsobem a podpořit tak prodej. Ať jste správce firemních profilů či obchodník, který se chce věnovat sebeprezentaci na soc. sítích, tento kurz vás naučí, jak svou komunikaci strategicky řídit a jaký obsah dlouhodobě publikovat.
Více informací


Manažerské a konfliktní rozhovory v praxi

Jak komunikovat a vycházet s problémovými zaměstnanci

Datum konání: 9. 11. 2020-10. 11. 2020

Dovednosti pro manažery

Stává se vám, že vaši podřízení či kolegové nechtějí z nějakého „nevysvětlitelného“ důvodu dělat úkoly způsobem, který je vyžadován nadřízeným či managementem? Nechtějí akceptovat nové postupy a změny, jsou k nim rezistentní? Potřebujete formou rozhovoru změnit chování i výkon zaměstnance? Manažerské rozhovory, často o nepříjemných věcech, jsou nedílnou součástí práce manažera. Když je budete umět vést, dosáhnete rychlejší nápravy, změny i žádoucího chování či práce zaměstnance.
Více informací


Reference