Semináře

Webinář Změna a příležitost

Datum konání: 8. 4. 2020

Dovednosti pro manažery Webinář

Dvouhodinový webinář Změna a příležitost je určený především personalistům, manažerům, jednatelům a majitelům společností, kteří v nynější době čelí rychlým změnám. Jak změny probíhají, jak v této době komunikovat, co nás společně v budoucnosti čeká a kde hledat nové příležitosti? Tato a další témata budou obsahem tohoto webináře. Cílem je hledat společná východiska a vzájemně se inspirovat. Účast na webináři je ZDARMA. Obsah webináře Změna a příležitost: Jak se vyrovnávat se změnami? Ocitáte se nyní v období chaosu a nevíte, co bude dál a jak se vaše současná…
Více informací


Emoční inteligence v praxi

Datum konání: 7. 5. 2020

Dovednosti pro manažery Dovednosti pro obchodníky

Seminář je určen všem, kteří si jsou vědomi důležitosti emocí ve svém životě a chtějí se naučit, jak s emocemi zacházet a využívat je ve svůj prospěch. Poznáte a pochopíte své emoce, jak vznikají, proč, jak je ovládat a účinně se vypořádávat s emocemi druhých. Na různých technikách si vyzkoušíte, jak pracovat s vlastními emocemi, ale i emocemi druhých. Poznáte, jak uvolnit napětí, ventilovat emoce způsobem přijatelným pro své okolí, jak postupně zvyšovat svou přizpůsobivost a jak si dokázat poradit s konfliktem, změnou a růstem.
Více informací


Úspěšný leader svého týmu

Dosahujte cílů a úspěchu prostřednictvím svého týmu

Datum konání: 13. 5. 2020-14. 5. 2020

Dovednosti pro manažery

Manažer vedoucí tým je úspěšný tak, jak jsou úspěšní jeho lidé. A proto je důležité své zaměstnance efektivně vést, motivovat a podporovat je k žádoucímu vysokému pracovnímu výkonu. Cest jak to dělat, je celá řada. Na semináři se seznámíte jen s těmi prověřenými, vyzkoušenými a hlavně funkčními metodami. Získáte jiný pohled na vedení zaměstnance, abyste byli schopni reflektovat měnící se prostředí.
Více informací


Typologie osobnosti pro manažery – MBTI

Workshop pro manažery o tom, jak jednat s různými typy lidí ve svém týmu i ve firmě.

Datum konání: 8. 10. 2020

Dovednosti pro manažery

Každý jsme jiný a každá odlišnost s sebou nese i jiný přístup. Stává se vám, že se s některými lidmi spolupracujete hladce a s některými vám spolupráce „drhne“? S některými lidmi si rozumíte a vždy se domluvíte bez problémů a s některými se dostáváte více či méně do konfliktu? Tento poznávací workshop vám odhalí, proč se tak děje a ukáže vám, jak můžete využít odlišnosti na maximum.
Více informací


Reference