Semináře

Profese obchodník – Jak více prodávat?

Jak najít a udržet zákazníka? Jak se odliším od konkurence?

Datum konání: 2. 10. 2018-3. 10. 2018

Dovednosti pro obchodníky

Tento termín je obsazen. Další volný termín: 22.-23.1.2019 Díky semináři Profese obchodník – Jak více prodávat? si zodpovíte řadu otázek, které si jako obchodník často kladete: Jaké techniky musím použít, abych prodal své zboží? Jak se odliším od konkurence? Jak vyřeším námitky zákazníka? Jak a kde najdu zákazníka? Jak si domluvím schůzku? Seminář je určen především pro: Různé typy obchodníků jako je obchodník nováček, obchodník se špatnými výsledky a návyky, operátoři, pultoví prodejci nebo…
Více informací


Moderní přístupy k výběru zaměstnanců včetně generace Y a vedení behaviorálního výběrového rozhovoru

Kdo své lidi vybírá chytře, nemusí pak namáhavě řídit.

Datum konání: 10. 10. 2018-11. 10. 2018

Dovednosti pro manažery

Hledáte vhodné zaměstnance do svého týmu, ale pořád nemůžete najít ty pravé? Potřebujete se naučit reagovat na požadavky mladé generace, tvz. generace Y? Chcete se naučit vést rozhovor, při kterém opravdu zjistíte, co kandidát umí, co vám může nabídnout a budete schopni odhalit případnou lež či částečnou pravdu?
Více informací


Typologie osobnosti pro manažery – MBTI

Vycházejme spolu co nejefektivněji

Datum konání: 24. 10. 2018

Dovednosti pro manažery

Každý jsme jiný a každá odlišnost s sebou nese i jiný přístup. Stává se vám, že se s některými lidmi spolupracujete hladce a s některými vám spolupráce „drhne“? S některými lidmi si rozumíte a vždy se domluvíte bez problémů a s některými se dostáváte více či méně do konfliktu? Tento poznávací workshop vám odhalí, proč se tak děje a ukáže vám, jak můžete využít odlišnosti na maximum.
Více informací


Vedení a koučink obchodního týmu

Zvyšte prodej vašeho týmu pozitivní motivací obchodníků!

Datum konání: 5. 11. 2018-6. 11. 2018

Dovednosti pro manažery Dovednosti pro obchodníky

Chcete zvýšit prodeje vašeho týmu? Hledáte další způsoby motivace obchodníků? Zjistěte, jak pracovat s různými typy chování členů vašeho týmu. Naučte se vyjádřit konstruktivní kritiku a zjistěte, jak chválit, aby pochvala padla na úrodnou půdu. Naučte se správně motivovat tým tak, aby následoval vaše cíle. Dejte svým obchodníkům kompetence a povzbuďte je, aby pracovali samostatně. Zjistěte, jak postupně rozšiřovat kvalitní tým. Staňte se uznávaným leaderem.
Více informací


Úspěšný leader svého týmu

Dosahujte cílů a úspěchu prostřednictvím svého týmu

Datum konání: 12. 11. 2018-13. 11. 2018

Dovednosti pro manažery

Tréninkový seminář Vás naučí, jak efektivně pracovat se svými podřízenými, jak je rozvíjet a motivovat k žádanému vyššímu výkonu. Vyzkoušíte si různé druhy manažerských rozhovorů a dostanete návod, jak díky nim efektivněji a rychleji zvládat důležité manažerské situace. Dozvíte se, jak nastavit vnitrofiremní komunikaci, abyste zajistili účinný tok informací.
Více informací


Profese stavbyvedoucí

Funkční a zisková stavba? Jen s kvalitním stavbyvedoucím!

Datum konání: 8. 1. 2019-9. 1. 2019

Dovednosti pro manažery

Stavbyvedoucí. Řízení stavby je hlavně na něm. Rozhoduje o zisku či ztrátě stavební společnosti. Odměňuje montéry, kontroluje provádění stavby, plánuje a řídí subdodavatele, technicky vede stavbu. Harmonogram stavby je a jeho dodržení je jeho odpovědností. Je středním managementem stavební společnosti. A přece se mu mnohde nedostává podpory. Jak pomoci stavbyvedoucímu a tím i vaší stavební společnosti k zisku? Jak jednat s investorem? Jak získat vícepráce? To vše se dozvíte na tomto semináři.
Více informací


Profese obchodník – Jak více prodávat?

Jak najít a udržet zákazníka? Jak se odliším od konkurence?

Datum konání: 22. 1. 2019-23. 1. 2018

Dovednosti pro obchodníky

Díky semináři Profese obchodník – Jak více prodávat? si zodpovíte řadu otázek, které si jako obchodník často kladete: Jaké techniky musím použít, abych prodal své zboží? Jak se odliším od konkurence? Jak vyřeším námitky zákazníka? Jak a kde najdu zákazníka? Jak si domluvím schůzku? Seminář je určen především pro: Různé typy obchodníků jako je obchodník nováček, obchodník se špatnými výsledky a návyky, operátoři, pultoví prodejci nebo prostě jen pro obchodníka, který se chce zlepšit či prohloubit svoje obchodní dovednosti. Co získáte účastí na…
Více informací


Vedení a koučink obchodního týmu

Zvyšte prodej vašeho týmu pozitivní motivací obchodníků!

Datum konání: 5. 2. 2019-6. 2. 2019

Dovednosti pro manažery Dovednosti pro obchodníky

Chcete zvýšit prodeje vašeho týmu? Hledáte další způsoby motivace obchodníků? Zjistěte, jak pracovat s různými typy chování členů vašeho týmu. Naučte se vyjádřit konstruktivní kritiku a zjistěte, jak chválit, aby pochvala padla na úrodnou půdu. Naučte se správně motivovat tým tak, aby následoval vaše cíle. Dejte svým obchodníkům kompetence a povzbuďte je, aby pracovali samostatně. Zjistěte, jak postupně rozšiřovat kvalitní tým. Staňte se uznávaným leaderem. Seminář je určen především pro: Obchodní ředitele, vedoucí týmů, teamleadery callcentra, manažery obchodníků, majitele společnosti, který napřímo řídí…
Více informací


Reference