Semináře

Manažerské a konfliktní rozhovory v praxi

Jak komunikovat a vycházet s problémovými zaměstnanci

Datum konání: 15. 5. 2019-16. 5. 2019

Dovednosti pro manažery

Stává se vám, že vaši podřízení či kolegové nechtějí z nějakého „nevysvětlitelného“ důvodu dělat úkoly způsobem, který je vyžadován nadřízeným či managementem? Nechtějí akceptovat nové postupy a změny, jsou k nim rezistentní? Potřebujete formou rozhovoru změnit chování i výkon zaměstnance? Manažerské rozhovory, často o nepříjemných věcech, jsou nedílnou součástí práce manažera. Když je budete umět vést, dosáhnete rychlejší nápravy, změny i žádoucího chování či práce zaměstnance.
Více informací


Jak na vyjednávání s dominantním partnerem

Pokud ze sebe uděláme ovci, vlci nás sežerou

Datum konání: 5. 6. 2019

Dovednosti pro manažery Dovednosti pro obchodníky

Vyjednávání s firmami řádově většími, než je ta naše, často vedou k porážce. Když už se podaří k vyjednávání dostat, často končí pouze tím, že „Goliáš“ předloží své požadavky a my je buď přijmeme, nebo odcházíme bez dohody. Hlavní příčinou neúspěchu je to, jak k takovému jednání přistupujeme. Dopředu se sami pasujeme do role toho malého, kdo nemá v rukou žádné trumfy a je odkázán na vůli toho druhého. Předem si odůvodníme svou budoucí prohru, aniž bychom přemýšleli nad tím, zda a jak můžeme vyhrát.
Více informací


Typologie osobnosti pro manažery – MBTI

Workshop pro manažery o tom, jak jednat s různými typy lidí ve svém týmu i ve firmě.

Datum konání: 13. 6. 2019

Dovednosti pro manažery

Každý jsme jiný a každá odlišnost s sebou nese i jiný přístup. Stává se vám, že se s některými lidmi spolupracujete hladce a s některými vám spolupráce „drhne“? S některými lidmi si rozumíte a vždy se domluvíte bez problémů a s některými se dostáváte více či méně do konfliktu? Tento poznávací workshop vám odhalí, proč se tak děje a ukáže vám, jak můžete využít odlišnosti na maximum.
Více informací


Obchodní dovednosti s Tomášem Maxem Adamem

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti

Datum konání: 9. 10. 2019-10. 10. 2019

Dovednosti pro manažery Dovednosti pro obchodníky

Představení semináře: Projdete si krok po kroku prodejní proces od hledání a získání klienta až po jeho finální ANO. Budete mít prostor si vypilovat představení seb a svého produktu. Naučíte se jak klientovi klást otázky, naslouchat mu s cílem se dozvědět, ne jen naslepo prezentovat své doměnky. Rozlišíte jeho požadavky od skutečných potřeb a vytvoříte nabídku, které neodolá. Přijmete jeho právo klást námitky a naučíte se, jak je s úsměvem zdolat. A díky nahrávkám získáte okamžitou odezvu. Není nad to vidět v akci sám sebe. Nejde o techniku, ale o přístup.
Více informací


Úspěšný leader svého týmu

Dosahujte cílů a úspěchu prostřednictvím svého týmu

Datum konání: 16. 10. 2019-17. 10. 2019

Dovednosti pro manažery

Manažer vedoucí tým je úspěšný tak, jak jsou úspěšní jeho lidé. A proto je důležité své zaměstnance efektivně vést, motivovat a podporovat je k žádoucímu vysokému pracovnímu výkonu. Cest jak to dělat, je celá řada. Na semináři se seznámíte jen s těmi prověřenými, vyzkoušenými a hlavně funkčními metodami. Získáte jiný pohled na vedení zaměstnance, abyste byli schopni reflektovat měnící se prostředí.
Více informací


Vedení a koučink obchodního týmu

Zvyšte prodej vašeho týmu pozitivní motivací obchodníků!

Datum konání: 23. 10. 2019-24. 10. 2019

Dovednosti pro manažery Dovednosti pro obchodníky

Chcete zvýšit prodeje vašeho týmu? Hledáte další způsoby motivace obchodníků? Zjistěte, jak pracovat s různými typy chování členů vašeho týmu. Naučte se vyjádřit konstruktivní kritiku a zjistěte, jak chválit, aby pochvala padla na úrodnou půdu. Naučte se správně motivovat tým tak, aby následoval vaše cíle. Dejte svým obchodníkům kompetence a povzbuďte je, aby pracovali samostatně. Zjistěte, jak postupně rozšiřovat kvalitní tým. Staňte se uznávaným leaderem.
Více informací


Profese stavbyvedoucí

Funkční a zisková stavba? Jen s kvalitním stavbyvedoucím!

Datum konání: 26. 11. 2019-27. 11. 2019

Dovednosti pro manažery

Stavbyvedoucí. Řízení stavby je hlavně na něm. Rozhoduje o zisku či ztrátě stavební společnosti. Odměňuje montéry, kontroluje provádění stavby, plánuje a řídí subdodavatele, technicky vede stavbu. Harmonogram stavby je a jeho dodržení je jeho odpovědností. Je středním managementem stavební společnosti. A přece se mu mnohde nedostává podpory. Jak pomoci stavbyvedoucímu a tím i vaší stavební společnosti k zisku? Jak jednat s investorem? Jak získat vícepráce? To vše se dozvíte na tomto semináři.
Více informací


Reference