Semináře

Úspěšný leader svého týmu

Dosahujte cílů a úspěchu prostřednictvím svého týmu

Datum konání: 19. 2. 2018-20. 2. 2018

Dovednosti pro manažery

Tréninkový seminář Vás naučí, jak efektivně pracovat se svými podřízenými, jak je rozvíjet a motivovat k žádanému vyššímu výkonu. Vyzkoušíte si různé druhy manažerských rozhovorů a dostanete návod, jak díky nim efektivněji a rychleji zvládat důležité manažerské situace. Dozvíte se, jak nastavit vnitrofiremní komunikaci, abyste zajistili účinný tok informací.
Více informací


Typologie osobnosti pro manažery (MBTI)

Vycházejme spolu co nejefektivněji

Datum konání: 26. 2. 2018

Dovednosti pro manažery

Každý jsme jiný a každá odlišnost s sebou nese i jiný přístup. Stává se vám, že se s některými lidmi spolupracujete hladce a s některými vám spolupráce „drhne“? S některými lidmi si rozumíte a vždy se domluvíte bez problémů a s některými se dostáváte více či méně do konfliktu? Tento poznávací workshop vám odhalí, proč se tak děje a ukáže vám, jak můžete využít odlišnosti na maximum.
Více informací


Profese obchodník – Jak více prodávat?

Jak najít a udržet zákazníka? Jak se odliším od konkurence?

Datum konání: 7. 3. 2018-8. 3. 2018

Dovednosti pro obchodníky

Díky semináři si zodpovíte řadu otázek, které si jako obchodník často kladete. Jaké techniky musím použít, abych prodal své zboží? Jak se odliším od konkurence? Jak vyřeším námitky zákazníka? Jak a kde najdu zákazníka? Jak si domluvím schůzku? Seminář je určen především pro: Různé typy obchodníků, jako je obchodník nováček, obchodník se špatnými výsledky a návyky, operátoři, pultoví prodejci atd. Co získáte účastí na semináři: Seminář Vám pomůže s nalezením vnitřní motivace a chutě prodávat. Zbavíte se obavy vnucování a vytvoříte si návyk pro řešení potřeb zákazníků.
Více informací


Vedení a koučink obchodního týmu

Zvyšte prodej vašeho týmu pozitivní motivací obchodníků

Datum konání: 11. 4. 2018-12. 4. 2018

Dovednosti pro manažery

Chcete zvýšit prodeje vašeho týmu? Hledáte další způsoby motivace obchodníků? Zjistěte, jak pracovat s různými typy chování členů vašeho týmu. Naučte se vyjádřit konstruktivní kritiku a zjistěte, jak chválit, aby pochvala padla na úrodnou půdu. Naučte se správně motivovat tým tak, aby následoval vaše cíle. Dejte svým obchodníkům kompetence a povzbuďte je, aby pracovali samostatně. Zjistěte, jak postupně rozšiřovat kvalitní tým. Staňte se uznávaným leaderem.
Více informací


Jak na vyjednávání s dominantním partnerem

Pokud ze sebe uděláme ovci, vlci nás sežerou

Datum konání: 17. 4. 2018-18. 4. 2018

Dovednosti pro manažery Dovednosti pro obchodníky

Vyjednávání s firmami řádově většími, než je ta naše, často vedou k porážce. Když už se podaří k vyjednávání dostat, často končí pouze tím, že „Goliáš“ předloží své požadavky a my je buď přijmeme, nebo odcházíme bez dohody. Hlavní příčinou neúspěchu je to, jak k takovému jednání přistupujeme. Dopředu se sami pasujeme do role toho malého, kdo nemá v rukou žádné trumfy a je odkázán na vůli toho druhého. Předem si odůvodníme svou budoucí prohru, aniž bychom přemýšleli nad tím, zda a jak můžeme vyhrát.
Více informací


Reference