Dovednosti pro obchodníky

Být obchodníkem

Můžete mít talent, ale špičkový obchodník se z Vás stane až tvrdou prací na sobě

Datum konání: 4. 2. 2020-5. 2. 2020

Dovednosti pro obchodníky

Díky tréninku Být obchodníkem si zodpovíte řadu otázek, které si jako obchodník často kladete: Jak a kde hledat zákazníka Jak zjistit co vlastně zákazník potřebuje Jak se odlišit od konkurence Jak vyřešit námitky zákazníka Proč zákazníci reagují tak, jak reagují a co s tím Trénink je určen především pro: Pro všechny obchodníky, kteří aktivně prodávají své produkty klientům. Pro nováčky, kteří se potřebují připravit na obchodní jednání. Pro prodejce, kteří na sobě chtějí pracovat, chtějí se zlepšovat a mají ambici…
Více informací


Principy a model řízení obchodu

Plánujte správně a řiďte obchod podle čísel

Datum konání: 31. 3. 2020

Dovednosti pro manažery Dovednosti pro obchodníky

Chcete zvýšit prodeje vašeho týmu? Hledáte další způsoby motivace obchodníků? Zjistěte, jak pracovat s různými typy chování členů vašeho týmu. Naučte se vyjádřit konstruktivní kritiku a zjistěte, jak chválit, aby pochvala padla na úrodnou půdu. Naučte se správně motivovat tým tak, aby následoval vaše cíle. Dejte svým obchodníkům kompetence a povzbuďte je, aby pracovali samostatně. Zjistěte, jak postupně rozšiřovat kvalitní tým. Staňte se uznávaným leaderem.
Více informací


Emoční inteligence v praxi

Datum konání: 7. 5. 2020

Dovednosti pro manažery Dovednosti pro obchodníky

Seminář je určen všem, kteří si jsou vědomi důležitosti emocí ve svém životě a chtějí se naučit, jak s emocemi zacházet a využívat je ve svůj prospěch. Poznáte a pochopíte své emoce, jak vznikají, proč, jak je ovládat a účinně se vypořádávat s emocemi druhých. Na různých technikách si vyzkoušíte, jak pracovat s vlastními emocemi, ale i emocemi druhých. Poznáte, jak uvolnit napětí, ventilovat emoce způsobem přijatelným pro své okolí, jak postupně zvyšovat svou přizpůsobivost a jak si dokázat poradit s konfliktem, změnou a růstem.
Více informací


Reference