Dovednosti pro obchodníky

Jak na vyjednávání s dominantním partnerem

Pokud ze sebe uděláme ovci, vlci nás sežerou

Datum konání: 5. 6. 2019

Dovednosti pro manažery Dovednosti pro obchodníky

Vyjednávání s firmami řádově většími, než je ta naše, často vedou k porážce. Když už se podaří k vyjednávání dostat, často končí pouze tím, že „Goliáš“ předloží své požadavky a my je buď přijmeme, nebo odcházíme bez dohody. Hlavní příčinou neúspěchu je to, jak k takovému jednání přistupujeme. Dopředu se sami pasujeme do role toho malého, kdo nemá v rukou žádné trumfy a je odkázán na vůli toho druhého. Předem si odůvodníme svou budoucí prohru, aniž bychom přemýšleli nad tím, zda a jak můžeme vyhrát.
Více informací


Obchodní dovednosti s Tomášem Maxem Adamem

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti

Datum konání: 9. 10. 2019-10. 10. 2019

Dovednosti pro manažery Dovednosti pro obchodníky

Představení semináře: Projdete si krok po kroku prodejní proces od hledání a získání klienta až po jeho finální ANO. Budete mít prostor si vypilovat představení seb a svého produktu. Naučíte se jak klientovi klást otázky, naslouchat mu s cílem se dozvědět, ne jen naslepo prezentovat své doměnky. Rozlišíte jeho požadavky od skutečných potřeb a vytvoříte nabídku, které neodolá. Přijmete jeho právo klást námitky a naučíte se, jak je s úsměvem zdolat. A díky nahrávkám získáte okamžitou odezvu. Není nad to vidět v akci sám sebe. Nejde o techniku, ale o přístup.
Více informací


Vedení a koučink obchodního týmu

Zvyšte prodej vašeho týmu pozitivní motivací obchodníků!

Datum konání: 23. 10. 2019-24. 10. 2019

Dovednosti pro manažery Dovednosti pro obchodníky

Chcete zvýšit prodeje vašeho týmu? Hledáte další způsoby motivace obchodníků? Zjistěte, jak pracovat s různými typy chování členů vašeho týmu. Naučte se vyjádřit konstruktivní kritiku a zjistěte, jak chválit, aby pochvala padla na úrodnou půdu. Naučte se správně motivovat tým tak, aby následoval vaše cíle. Dejte svým obchodníkům kompetence a povzbuďte je, aby pracovali samostatně. Zjistěte, jak postupně rozšiřovat kvalitní tým. Staňte se uznávaným leaderem.
Více informací


Reference