Dovednosti pro manažery

Budování značky na sociálních sítích

Buďte vidět, podpořte prodej.

Datum konání: 27. 8. 2020

Dovednosti pro manažery Dovednosti pro obchodníky Marketing Obchod

Budování značky podporuje prodej Budování značky na sociálních sítích je workshop určený firmám, které chtějí být více vidět, prezentovat se moderním způsobem a podpořit tak prodej. Ať jste správce firemních profilů či obchodník, který se chce věnovat sebeprezentaci na soc. sítích, tento kurz vás naučí, jak svou komunikaci strategicky řídit a jaký obsah dlouhodobě publikovat. Proč se workshopu účastnit? Krátkou prezentaci Veroniky Honsové k tématu webináře můžete shlédnout na YouTube Zaujměte svým obsahem Zjistěte, jak tvořit příspěvky, které…
Více informací


Jak získat nové zákazníky

Obchodní dovednosti pro živnostníky a drobné podnikatele.

Datum konání: 3. 9. 2020

Dovednosti pro manažery Dovednosti pro obchodníky

Podnikat, vést podnikatelskou agendu a jestě k tomu prodávat, je složité. Pokud k tomu ještě jako podnikatel dodáváte službu, tak na obchod už někdy nemáte ani pomyšlení. Jenže všichni víme, že bez zákazníků to nejde a prodej je vždy klíčovou činností každé firmy i firmičky. Pojďme si to zjednodušit. Pojďme dělat prodej smysluplně, systematicky a nakonec úspěšně.
Více informací


Manažer a změna

Aby vás změna nepoložila na lopatky

Datum konání: 24. 9. 2020

Dovednosti pro manažery

Změna… toto slovo řada lidí nemá ráda, ačkoliv změny se dějí každý den. Strach z nového, neznámého, nejistého. Jeden z mála důvodů, proč lidé neradi přijímají změny. Seminář pro manažery, kteří chtějí měnit svoji firmu a nebo jsou součástí změny. Pro všechny kteří se chtějí lépe adaptovat na měnící se podnikání a okolní svět.
Více informací


Typologie osobnosti pro manažery – MBTI

Workshop pro manažery o tom, jak jednat s různými typy lidí ve svém týmu i ve firmě.

Datum konání: 8. 10. 2020

Dovednosti pro manažery

Každý jsme jiný a každá odlišnost s sebou nese i jiný přístup. Stává se vám, že se s některými lidmi spolupracujete hladce a s některými vám spolupráce „drhne“? S některými lidmi si rozumíte a vždy se domluvíte bez problémů a s některými se dostáváte více či méně do konfliktu? Tento poznávací workshop vám odhalí, proč se tak děje a ukáže vám, jak můžete využít odlišnosti na maximum.
Více informací


Úspěšný leader svého týmu

Dosahujte cílů a úspěchu prostřednictvím svého týmu

Datum konání: 12. 10. 2020-13. 10. 2020

Dovednosti pro manažery

Manažer vedoucí tým je úspěšný tak, jak jsou úspěšní jeho lidé. A proto je důležité své zaměstnance efektivně vést, motivovat a podporovat je k žádoucímu vysokému pracovnímu výkonu. Cest jak to dělat, je celá řada. Na semináři se seznámíte jen s těmi prověřenými, vyzkoušenými a hlavně funkčními metodami. Získáte jiný pohled na vedení zaměstnance, abyste byli schopni reflektovat měnící se prostředí.
Více informací


Manažerské a konfliktní rozhovory v praxi

Jak komunikovat a vycházet s problémovými zaměstnanci

Datum konání: 9. 11. 2020-10. 11. 2020

Dovednosti pro manažery

Stává se vám, že vaši podřízení či kolegové nechtějí z nějakého „nevysvětlitelného“ důvodu dělat úkoly způsobem, který je vyžadován nadřízeným či managementem? Nechtějí akceptovat nové postupy a změny, jsou k nim rezistentní? Potřebujete formou rozhovoru změnit chování i výkon zaměstnance? Manažerské rozhovory, často o nepříjemných věcech, jsou nedílnou součástí práce manažera. Když je budete umět vést, dosáhnete rychlejší nápravy, změny i žádoucího chování či práce zaměstnance.
Více informací


Reference