Vedoucí oddělení technické/servisní podpory

Obor: Chemie, Elektrotechnika, Farmacie a zdravotnictví, Strojírenství
Region: Hlavní město Praha
Přidáno: 19. 4. 2018

Máte za sebou prokazatelnou praxi technika, ale vaše manažerské a vedoucí schopnosti převyšují? Pak nám prosím zašlete svůj životopis. Nyní pro našeho klienta, kterým je společnost působící na trhu více než 25 let v oblasti laboratorních zařízení hledáme vedoucího oddělení technické podpory.

Tento vedoucí povede tým 12ti zkušených techniků u kterých bude dbát na dobrou organizaci jejich práce, bude se snažit vhodnou motivací zvýšit jejich produktivitu práce, koordinovat jejich zakázky, ale také se starat o technickou podporu a servis u klientů. V neposlední řadě bude zodpovídat za personální a mzdovou modifikaci.

Náplň práce:

  • vedení týmu cca 12ti techniků
  • organizace práce, koordinace servisních zakázek
  • zodpovědnost za plnění plánů celého oddělení
  • pravidelný reporting
  • personální a mzdová modifikace
  • rozvoj technického zázemí

Požadujeme:

  • Prokazatelnou předchozí praxi technika
  • znalost práce technické podpory a servisu zdravotnické techniky (např. rentgeny, EKG a další přístroje atd..)
  • manažerské dovednosti – vedení, motivace, výběr podřízených, rozhodnost, kontrola
  • AJ na základní komunikativní úrovni (není na denní bázi)

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Spolupráci na HPP/6 měsíců manažerská zkušební doba
  • Zajímavé motivační finanční ohodnocení
  • Stravenky, mobilní telefon, služební automobil
  • Nástup: ihned nebo dle dohody
  • Místo pracoviště: Praha

Na Vaše životopisy a motivační dopisy se těším na níže uvedeném e-mailu.

Mgr. Tereza Janečková

HR manažer

janeckova@krcteam.cz