Technický ředitel – průmyslová automatizace

Obor: Elektrotechnika, Stavebnictví
Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj
Přidáno: 12. 2. 2018

Je technika vaším koníčkem? Orientujete se v průmyslové automatizaci? Jste manažer s přirozenou autoritou? Pak pro vás máme volnou pracovní pozici technického ředitele.

Vedení české společnosti zaměřující se na automatizaci budov s využitím řídicích systémů by rádi přivítali mezi sebe parťáka, který jim pomůže ve vedení společnosti s rozhodovacími pravomocemi. Technický ředitel bude mít na starosti kromě vedení celého oddělení také nabídky profesionálního řešení v průmyslovém servisu nebo realizaci investičních akcí v oblasti automatizace výrobních procesů a to především v energetickém a chemickém průmyslu.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za hospodárné a efektivní fungování celé divize
  • Strategické plánování
  • Vedení, motivace a rozvoj týmu
  • Tvorba organizační struktury
  • Analýzy, zefektivňování a implementace procesů v divizi
  • Sledování trendů v oborech společnosti
  • Reprezentování organizace na odborných konferencích
  • Aktivní řešení případných problémů na zakázkách
  • Udržování vztahů a komunikace s obchodními partnery v rámci realizace zakázek
  • Garant za aktualizaci stávajících a zavedení nových produktů společnosti
  • Aktivní spolupráce při tvorbě kontraktů
  • Vyjednávání technických podmínek zakázek s obchodními partnery
  • Reporting, controlling, tvorba statistik

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost v oboru průmyslová automatizace min. 3 roky
  • Zkušenosti s vedením a řízením přímých podřízených
  • Manažerské dovednosti  jako jsou motivace, rozvoj, vedení porad, delegování..
  • Strategické myšlení a řešení problémů
  • Schopnost efektivního plánování a organizace práce, prezentační dovednosti
  • Loajalita, samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup k práci, týmová spolupráce
  • AJ na komunikativní úrovni
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Seberealizaci v tradiční české společnosti
  • Práce v týmu lidí, které jejich práce baví
  • Osobní rozvoj, další vzdělávání
  • Mobilní telefon, notebook a automobil k osobnímu užívání
  • Příspěvek na stravování
  • Placené volno v období mezi vánočními a novoročními svátky
  • Nástup: ihned / dohodou
  • Místo výkonu práce: okr.Pardubice

Na Vaše CV se těším na níže uvedeném emailu.

Mgr. Tereza Janečková
HR manažer
janeckova@krcteam.cz