Technicko-obchodní zástupce

Obor: Chemie, Vhodné pro absolventy, Zemědelství, lesnictví
Region: Celá ČR, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Západočeský kraj
Přidáno: 20. 8. 2019

Technicko-obchodní zástupceStaňte se součástí stabilního obchodního týmu ve firmě, která se zaměřuje na produkty a poradenství pro chov nejen hospodářských zvířat. Jako Technicko-obchodní zástupce budete získávat nové klienty, pečovat o stávající a každodenně komunikovat se zootechniky v zemědělských firmách pro regiony: SČ/ZČ/VČ nebo JČ. Na této pozici uvítáme i čerstvé absolventy.

Náplň práce:

  • péče o stávající portfolio klientů
  • aktivní vyhledávání nových klientů
  • účast na obchodních schůzkách
  • reportování nadřízenému
  • účast na školeních a výstavách

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru zemědělství, veterinářství nebo potravinářství (chemická)
  • AJ je výhodou nikoliv podmínkou
  • ochotu pracovat v terénu (4 dny v týdnu)
  • obchodně zaměřenou osobnost
  • komunikativní osobnost
  • příjemné vystupování
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme:

  • flexibilní pracovní dobu
  • příjemný pracovní kolektiv
  • automobil i k soukromým účelům
  • možnost home office
  • 5 týdnů dovolené
  • Multisport karta
  • příspěvek na důchodové připojištění
  • vzdělávání

Nástup: ihned

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte mi zaslat svůj životopis a motivační dopis a já se budu těšit na případném osobním pohovoru. Preferujeme osobní setkání, ale pokud nejste z Prahy či blízkého okolí, můžeme pohovor realizovat pomocí Skype nebo Messenger (Facebook). Další info o práci s kandidáty

Mgr. Marie Jirušová

jirusova@krcteam.cz

LinkedIn Marie Jirušová