Technicko-obchodní zástupce pro Sasko (Německo)

Obor: Německo, Obchod, nákup a prodej, Strojírenství, Výroba
Region: Celá ČR, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj
Přidáno: 14. 11. 2018

Hledá se zodpovědná, samostatná a flexibilní osoba na nově vzniklou pozici: Technicko-obchodní zástupce pro Sasko. Pokud máte obchodního ducha, domluvíte se plynule v německém jazyce, je Vám blízko oblast techniky, konstrukce či strojírenství, uvítal/a byste možnost práce formou home office a časté cestování Vás těší, jste pro nás ideálním kandidátem.

Společnost se sídlem v Středočeském kraji v okresu Praha-východ je jediným českým výrobcem hliníkových konstrukčních systémů s tradicí od roku 1994. Od té doby neustále rozšiřuje výrobní prostory i nabídku a expanduje v rámci Evropy.

Náplň práce:

  • Vaším úkolem je prezentace, prodej produktů a služeb společnosti
  • Další pracovní náplní je navrhování technického a konstrukčního řešení
  • Jako obchodní zástupce budete poskytovat odborné poradenství
  • Vaší zodpovědností na pozici je rozvoj a budování obchodní sítě
  • Dalším důležitým úkolem je komunikace a udržování dlouhodobých vztahů se stávajícími i novými zákazníky
  • Čeká Vás zpracování obchodních nabídek a plnění obchodních a marketingových cílů

Profil uchazeče:

  • Očekáváme min. středoškolské vzdělání a to nejlépe technického směru
  • Pokročilá znalost německého jazyka (min. úroveň B2)
  • Dobrou znalost nástrojů MS Office
  • Řidičské oprávnění sk. B
  • Prokazatelná praxe na pozici „Konstruktér“ výhodou
  • Praxe na podobné pozici velkou výhodou
  • Znalost německého regionu výhodou
  • Samostatnost, odpovědný přístup, flexibilitu, organizační schopnosti, komunikační schopnosti, logické myšlení
  • Ochota často cestovat (na cestách budete průměrně 3-4 dny v týdnu)

Nabízíme:

  • Základní fixní plat + motivační program dle obratu
  • Služební automobil, notebook, telefon – i pro soukromé účely
  • Firemní benefity
  • Home office (jednou měsíčně Vás čeká firemní porada přímo ve společnosti)
  • Práce v menší české firmě
  • Podílení se na vývoji firmy a její strategie
  • Nástup dle dohody
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte mi zaslat svůj životopis a motivační dopis a já se budu těšit na případném osobním pohovoru. Preferujeme osobní setkání, ale pokud nejste z Prahy či blízkého okolí, můžeme pohovor udělat pomocí Skype nebo Messenger (Facebook). Další info o práci s kandidáty

Lucie Tvrzická, DiS.

tvrzicka@krcteam.cz

LinkedIn Lucie Tvrzická