Team Leader / Náborový specialista

Obor: HR, lidské zdroje, vzdělávání, Obchod, nákup a prodej
Region: Hlavní město Praha
Přidáno: 5. 11. 2017

Pro náš malý tým hledáme optimistického, kreativního a zodpovědného kolegu nebo kolegyni na pozici Náborový specialista / Team Leader se schopností vést tým HR konzultantek a zároveň být dobrým HR partnerem pro naše klienty.

Rádi bychom měli v týmu šikovného manažera, který se s námi zasměje, pobaví, ale také poradí nebo pomůže. Když bude potřeba bude nás motivovat, chválit, ale také dbát na dodržování stanovených plánů a dosahování cílů. Pokud rádi vedete lidi a máte zkušenost s prací v personální agentuře (nikoliv jen interním HR), tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis, rádi se s Vámi sejdeme.

Jaká bude Vaše pracovní náplň:

odpovědnost za svěřený tým HR konzultantů, za jejich výsledky a plnění plánů

– rozvoj týmu, nábor a adaptace nových konzultantů

– hodnocení a rozvoj konzultantů v týmu

– vedení pravidelných porad – reporting vedení společnosti

vedení vlastních projeků (vyhledávání a výběr uchazečů na obsazované pracovní pozice)

– pohovory, telefonická a e-mailová komunikace s kandidáty

– spolupráce na jednotlivých obchodních případech, aktivní komunikace s klienty

péče o stávající klienty a získávání klientů nových

Předpoklady:

– min. SŠ vzdělání

– nadšení pro obchod

– velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti

zkušenost na obdobné pozici v personální agentuře na vedoucí pozici podmínkou

schopnost vést a motivovat týmu

– samostatnost, zodpovědnost, zaměření na výsledky – pozitivní myšlení, soutěživost

Nabízíme:

motivující finanční ohodnocení v závislosti na výsledcích

seberealizaci v pohodovém prostředí malé agentury

– různorodou a zajímavou práci

– flexibilní pracovní dobu

– mobilní telefon, notebook

– možnost využívat vzdělávacích programů naší společnosti

Místo výkonu práce: Praha 3

Nástup: ihned

Na Vaše životopisy a motivační dopisy se těším na e-mailu janeckova@krcteam.cz

Mgr. Tereza Janečková

Přidejte si mě do Vaší profesní sítě  linkedin