Team Leader/HR specialista pro KRC TEAM

Obor: HR, lidské zdroje, vzdělávání, Obchod, nákup a prodej
Region: Hlavní město Praha
Přidáno: 17. 1. 2018

Jsme malý tým kolegů, které práce baví a rádi za sebou vidíme dobře odvedenou práci. Odměnou za to, kromě financí nám jsou spokojení klienti a kandidáti, kteří se vrací. Snažíme se nedávat si malé cíle, protože i když jsme malá personálně vzdělávací agentura, chceme být jedničkou pro své klienty. Proto nyní hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici HR Specialisty/Team leadera, který nás bude motivovat, povede nás správným směrem a bude náš tým rozšiřovat.

Poskytujeme svým klientům kompletní HR servis od vyhledávání vhodných kandidátů, přes HR poradenství, psychodiagnostiku až po vzdělávání na míru.

Jsme super tým kolegů, který pracuje trochu jinou formou, než je obvyklé. Není pro nás důležitá kvantita, ale kvalita a proto si klienty a pozice, na kterých pracujeme, pečlivě vybíráme a tím se dostáváme k opravdu zajímavým projektům.

Náplní práce bude zodpovědnost za oddělení HR konzultantů, jeho rozšiřování a motivace k ještě lepším výsledkům. A za to očekáváme, že nám půjdeš sám příkladem. Pokud se ti tato výzva líbí, máš co nabídnout a chceš se stát členem našeho týmu, tak neváhej a zašli nám své CV.

Jaká bude Vaše pracovní náplň:

  • odpovědnost za svěřený tým HR konzultantů, za jejich výsledky a plnění plánů
  • rozvoj týmu, nábor a adaptace nových konzultantů
  • hodnocení a rozvoj konzultantů v týmu
  • vedení pravidelných porad – reporting vedení společnosti
  • vedení vlastních projeků (vyhledávání a výběr uchazečů na obsazované pracovní pozice)
  • pohovory, telefonická a e-mailová komunikace s kandidáty
  • spolupráce na jednotlivých obchodních případech, aktivní komunikace s klienty
  • péče o stávající klienty a získávání klientů nových

Předpoklady:

  • min. SŠ vzdělání
  • nadšení pro obchod
  • velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • zkušenost na obdobné pozici v personální agentuře na vedoucí pozici podmínkou
  • schopnost vést a motivovat týmu
  • samostatnost, zodpovědnost, zaměření na výsledky – pozitivní myšlení, soutěživost

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení v závislosti na výsledcích
  • seberealizaci v pohodovém prostředí malé agentury
  • různorodou a zajímavou práci
  • flexibilní pracovní dobu
  • mobilní telefon, notebook
  • možnost využívat vzdělávacích programů naší společnosti

Místo výkonu práce: Praha 3

Nástup: ihned

Na Vaše životopisy a motivační dopisy se těším na e-mailu janeckova@krcteam.cz

Mgr. Tereza Janečková

Přidejte si mě do Vaší profesní sítě