Stavbyvedoucí / železniční doprava

Obor: Doprava a logistika, Elektrotechnika, Stavebnictví
Region: Celá ČR
Přidáno: 25. 4. 2019

Stavbyvedoucí / železniční dopravaPro českou společnost, která se více než 65 let specializuje na montáž a instalaci pevných trakčních zařízení pro železnici (konvenční i vysokorychlostní) a městskou hromadnou dopravu (metro, tramvaje, trolejbusy, elektrobusy) hledáme kandidáta na pozici: Stavbyvedoucí / železniční doprava.

Požadujeme:

  • ÚSO v elektrotechnickém oboru
  • Vyhl.50/78 sb., vyhl.100/95 Sb.
  • ŘP sk.B
  • Znalost technických předpisů, odolnost vůči stresu, organizační schopnosti
  • Trestní bezúhonnost
  • Dobrý zdravotní stav pro práci v kolejišti

Náplň práce:

  • Organizuje práci pracovních skupin tak, aby splnili jak časové, tak i ekonomické úkoly
  • Určuje jednotlivým skupinám rozsah a množství práce v příslušném období
  • Zúčastňuje se porad stavby a střediska
  • Vede stavební deníky přidělených staveb, kontroluje hlášenky a výkazy SVM
  • Kontroluje pracovní výsledky jednotlivých skupin
  • Zajišťuje stavební a montážní připravenost pro pracovní skupiny a zúčastňuje se předání staveniště
  • Dává podklady k objednávání napěťové a kolejové výluky ve spolupráci s přípravářem a technologem střediska
  • Zajišťuje ve spolupráci s přípravářem tok materiálu, hospodaření s materiálem a je hmotně zodpovědný za svěřený materiál a přidělené prostředky
  • Plánuje a zajišťuje si na stavbě pracovní stroje, rozdělení pracovních čet, včetně ostatních náležitostí souvisejících s prací a dbá o jejich řádné využití

Nabízíme:

  • Práce ve stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Měsíční a roční systém prémii
  • Stravné dle zákona
  • Úvodní zaškolení a procesní adaptace
  • Odpovídající mzdové ohodnocení

Nástup možný ihned nebo dohodou

Místo výkonu práce: stavby celé území ČR

Pracovní poměr: Dlouhodobou spolupráci na HPP, první smlouva na jeden rok s tříměsíční zkušební dobou, poté prodloužení na dobu neurčitou

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte mi zaslat svůj životopis a motivační dopis a já se budu těšit na případném osobním pohovoru. Preferujeme osobní setkání, ale pokud nejste z Prahy či blízkého okolí, můžeme pohovor udělat pomocí Skype nebo Messenger (Facebook). Další info o práci s kandidáty

Mgr. Sylvie Holáňová

holanova@krcteam.cz

LinkedIn Sylvie Holáňová