Specialista prodeje v podlahovém studiu

Obor: Obchod, nákup a prodej
Region: Hlavní město Praha
Přidáno: 10. 4. 2018

Máte obchodního ducha? Zajímáte se o bytový design? Domluvíte se anglicky? Pak Vám nabízíme pracovní pozici prodejního specialisty v podlahovém studiu, kde se budete kompletně starat o zákazníky. Kromě tvorby nabídek, prezentace sortimentu, do kterého patří nejen koberce a podlahy, ale také tapety či truhlářské práce se zapojíte do celkového chodu showroomu, komunikaci se zahraničními dodavateli a vedení skladového hospodářství.

Hledáme kandidáta, který nebude obyčejným prodavačem podlahových krytin v showroomu, ale proaktivního člověka se smyslem pro detail a s prokazatelným zákaznickým přístupem. Pokud hledáte pracovní uplatnění v malé, české společnosti tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis a rádi vás zařadíme do výběrového řízení pro společnost, která je úspěšná už 25 let na trhu a zabývá se nejkvalitnějšími podlahovými krytinami.

Jaká bude náplň práce?

  • prezentace a seznámení příchozích zákazníků se sortimentem
  • vypracování cenových nabídek
  • prodej zboží – podlahy, koberce, tapety atd.
  • spolupráce s techniky a ostatními spolupracovníky
  • zajištění kompletního chodu showroomu
  • jednání se stávajícími klienty a akvizice nových zákazníků
  • komunikace se zahraničními dodavateli
  • skladové hospodářství – příjem a výdej a objednávání zboží
  • fakturace

Co očekáváme my od vás?

  • SŠ vzdělání
  • předchozí praxe na obdobné pozici
  • zájem o oblast podlahových krytin či bytového designu
  • AJ slovem i písmem – denní využití v komunikaci s dodavateli
  • komunikativnost, pozitivní přístup k řešení zadaných úkolů
  • schopnost vést obchodní jednání s dodavateli i náročnými klienty
  • příjemné vystupování

Co vám za to nabízíme my?

  • moderní pracovní prostředí v showroomu
  • zajímavou a rozmanitou práci
  • příjemný pracovní kolektiv
  • zázemí prosperující firmy 25 letým působením na trhu v ČR
  • HPP na dobu neurčitou
  • místo pracoviště Praha
  • termín možného nástupu ihned
  • motivující finanční ohodnocení (30.000,-)
  • enefity (stravenky, náhradní volno)

Na Vaše životopisy a motivační dopisy se těším na e-mailu janeckova@krcteam.cz

Mgr. Tereza Janečková

Přidejte si mě do Vaší profesní sítě.