Servisní technik pro laboratorní přístroje

Obor: Chemie, Elektrotechnika
Region: Hlavní město Praha
Přidáno: 19. 9. 2018

Máte zkušenosti s laboratorními přístroji a jejich servisem? Orientujete se v oblasti analytické a fyzikální chemie? Neváhejte a pošlete nám svůj životopis a přihlaste se tak do výběrového řízení na pozici Servisní technik pro laboratorní přístroje.

Práci servisního technika pro laboratorní přístroje budete vykonávat pro společnost působící v oblasti laboratorních zařízení na trhu více než 25 let s klientelou po celé ČR.

Náplň Vaší práce:

  • zajišťování servisních činností u klientů – komunikace se zákazníkem a dodavateli
  • poskytování informací servisního charakteru a poradenské služby zákazníkům
  • pravidelné preventivní údržby
  • komunikace se zahraniční centrálou v případě složitějších oprav apod.
  • účast na servisních školeních v ČR i v zahraničí
  • práce v terénu i v servisní dílně, cestování po celé ČR

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ vzdělání přírodovědeckého směru (analytická a fyzikální chemie)
  • praxe v oboru výhodou (laboratoř anorganických analyzátorů)
  • časová flexibilita s častým cestováním mimo bydliště
  • AJ slovem i písmem na pokročilé úrovni
  • samostatné řešení problémů, tvůrčí schopnosti a logické uvažování

Co nabízíme:

  • práci ve stabilní společnosti s příjemným zázemím a kolektivem
  • služební automobil, telefon, notebook
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • odborné zaškolení i další vzdělávání
  • flexibilní pracovní dobu
  • nástup: ihned
  • místo výkonu práce: Praha

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte mi zaslat svůj životopis a motivační dopis a já se budu těšit na případném osobním pohovoru.
Preferujeme osobní setkání, ale pokud nejste z Prahy či blízkého okolí, můžeme pohovor udělat pomocí Skype nebo Messenger (Facebook). Další info o práci s kandidáty

Mgr. Sylvie Holáňová

holanova@krcteam.cz

LinkedIn Sylvie Holáňová