Servisní technik laboratorních přístrojů pro technologii OES

Obor: Chemie, Strojírenství, Výroba
Region: Celá ČR, Hlavní město Praha
Přidáno: 4. 4. 2019

Máte zkušenosti s laboratorními přístroji v laboratořích hutních a metalurgických provozů, ale i v potravinářském, petrochemickém a automobilovém průmyslu?

Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis a přihlaste se tak do výběrového řízení na pracovní pozici  Servisní technik laboratorních přístrojů pro technologii OES
(opticko emisní spektrometry).

Servisního technika hledáme pro našeho významného klienta – společnost, která působí v oblasti laboratorních zařízení více než 25 let.

Náplň Vaší práce:

  • Zajišťování servisních činností u klientů – komunikace se zákazníkem a dodavateli
  • Poskytování informací servisního charakteru a poradenské služby zákazníkům
  • Pravidelné preventivní údržby
  • Komunikace se zahraniční centrálou v případě složitějších oprav apod.
  • Účast na servisních školeních v ČR i v zahraničí
  • Práce v terénu i v servisní dílně, cestování po celé ČR

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ vzdělání chemického zaměření
  • Praxe samostatného servisního technika na měřící – laboratorní technice
  • Uživatelská praxe na OES nebo XRF
  • Časová flexibilita s častým cestováním mimo bydliště
  • AJ slovem i písmem na pokročilé úrovni
  • Samostatné řešení problémů, tvůrčí schopnosti a logické uvažování

Co nabízíme:

  • Práci ve stabilní společnosti s přímeným zázemím
  • Služební automobil, telefon, notebook
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Odborné zaškolení i další vzdělávání
  • Flexibilní pracovní dobu

Nástup: ihned
Místo výkonu práce: Praha

Pracovní poměr: HPP na dobu neurčitou

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte mi zaslat svůj životopis a motivační dopis a já se budu těšit na případném osobním pohovoru. Preferujeme osobní setkání, ale pokud nejste z Prahy či blízkého okolí, můžeme pohovor udělat pomocí Skype nebo Messenger (Facebook). Další info o práci s kandidáty

Mgr. Sylvie Holáňová

holanova@krcteam.cz

LinkedIn Sylvie Holáňová