Servisní technik – fyzikální metody měření

Obor: Chemie, Farmacie a zdravotnictví, Strojírenství
Region: Hlavní město Praha
Přidáno: 19. 11. 2018

Máte zkušenosti s laboratorními přístroji a zároveň se orientujete v oblasti chemie a fyzikálních metod měření. Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis a přihlaste se tak do výběrového řízení na pracovní pozici Servisní technik – fyzikální metody měření, kterou hledáme pro našeho významného klienta, kterým je společnost, která působí v oblasti laboratorních zařízení více než 25 let.

Náplň Vaší práce:

  • Zajišťování servisních činností u klientů – komunikace se zákazníkem a dodavateli,
  • Poskytování informací servisního charakteru a poradenské služby zákazníkům,
  • Pravidelné preventivní údržby,
  • Komunikace se zahraniční centrálou v případě složitějších oprav apod.,
  • Účast na servisních školeních v ČR i v zahraničí,
  • Práce v terénu i v servisní dílně, cestování po celé ČR.

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ vzdělání (strojírenství, vodohospodářství),
  • Praktické zkušenosti jako servisní technik vítány,
  • Praxe v oboru výhodou (vodař, strojař, materiálový inženýr),
  • Časová flexibilita s častým cestováním mimo bydliště,
  • AJ slovem i písmem na pokročilé úrovni,
  • Samostatné řešení problémů, tvůrčí schopnosti a logické uvažování,
  • ŘP – aktivní řidič.

Co nabízíme:

  • Práci ve stabilní společnosti s přímeným zázemím,
  • Služební automobil, telefon, notebook,
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Odborné zaškolení i další vzdělávání,
  • Flexibilní pracovní dobu.

Nástup: ihned
Místo výkonu práce: Praha

Pracovní poměr: HPP na dobu neurčitou

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte mi zaslat svůj životopis a motivační dopis a já se budu těšit na případném osobním pohovoru.

Další info o práci s kandidáty

Mgr. Sylvie Holáňová

holanova@krcteam.cz

LinkedIn Sylvie Holáňová