Servisní technik (nepřetržitá dodávka energie)

Obor: Elektrotechnika
Region: Zlínský kraj
Přidáno: 13. 7. 2017

Pro našeho klienta, českou společnost zaměřující se na nepřetržitou dodávku elektrické energie, hledáme vhodného uchazeče na pozici servisního technika.

Baví Vás práce v oblasti elektrotechniky? Chcete pomáhat klientům a poskytovat jim servis a poradenství v oblasti elektrické energie? Pak přijďte rozšířit tento super tým a zašlete nám svůj životopis.

Náplň práce:

  • Vyřizování reklamací a hlášených poruch
  • Zajištění servisu a diagnostika poruch
  • Pravidelné prohlídky a instalace zdrojů
  • Aktivní řešení případných problémů
  • Posuzování opotřebení a použitelnosti zdroje
  • Poskytování poradenství a doporučení

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ ideálně v oboru strojírenství, elektrotechnika
  • Praxe na obdobné pozici vítaná (vhodné i pro absolventy)
  • Znalost v oboru elektrické energie – vyhláška 50 podmínkou
  • Technické myšlení
  • Komunikativnost (častý kontakt s klienty)
  • Schopnost efektivního plánování a organizace práce
  • Flexibilita, samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup k práci, týmová spolupráce
  • PC znalost Microsoft Office
  • ŘP skupina B

Nabízíme:

  • Seberealizaci v české společnosti
  • Práce v týmu lidí, které jejich práce baví
  • Osobní rozvoj, další vzdělávání
  • Mobilní telefon, notebook
  • Příspěvek na stravování
  • Školení v rámci firmy
  • Nástup: ihned / dohodou
  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj, okres Vsetín

Na Vaše životopisy a motivační dopisy se těším na níže uvedeném e-mailu.

Mgr. Tereza Janečková

HR manažer

janeckova@krcteam.cz