Servisní technik pro laboratorní přístroje

Obor: Chemie, Elektrotechnika
Region: Hlavní město Praha
Přidáno: 18. 7. 2018

Máte zkušenosti s laboratorními přístroji a zároveň se orientujete v oblasti analytické a fyzikální chemie? Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis a přihlaste se tak do výběrového řízení na výše zmíněnou pracovní pozici servisního technika, kterou hledáme pro našeho klienta.

Práce servisního technika je pro společnost působící na trhu více než 25 let v oblasti laboratorních zařízení s klientelou po celé ČR.

Náplň Vaší práce:

  • zajišťování servisních činností u klientů – komunikace se zákazníkem a dodavateli
  • poskytování informací servisního charakteru a poradenské služby zákazníkům
  • pravidelné preventivní údržby
  • komunikace se zahraniční centrálou v případě složitějších oprav apod.
  • účast na servisních školeních v ČR i v zahraničí
  • práce v terénu i v servisní dílně, cestování po celé ČR

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ vzdělání přírodovědeckého směru (analytická a fyzikální chemie)
  • praxe v oboru výhodou (laboratoř anorganických analyzátorů)
  • časová flexibilita s častým cestováním mimo bydliště
  • AJ slovem i písmem na pokročilé úrovni
  • samostatné řešení problémů, tvůrčí schopnosti a logické uvažování

Co nabízíme:

  • práci ve stabilní společnosti s přímeným zázemím
  • služební automobil, telefon, notebook
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • odborné zaškolení i další vzdělávání
  • flexibilní pracovní dobu
  • nástup: ihned
  • místo výkonu práce: Praha

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte mi zaslat svůj životopis a motivační dopis a já se budu těšit na případném osobním pohovoru.
Preferujeme osobní setkání, ale pokud nejste z Prahy či blízkého okolí, můžeme pohovor udělat pomocí Skype nebo Messenger (Facebook). Další info o práci s kandidáty

Mgr. Sylvie Holáňová

holanova@krcteam.cz

LinkedIn Sylvie Holáňová