Servisní a montážní technik

Obor: Stavebnictví, Výroba
Region: Hlavní město Praha
Přidáno: 15. 3. 2019

Pro společnost vyrábějící stínící techniku hledáme nové šikovné kolegy na pozici Servisní a montážní technik (pobočka Praha).

Náplň práce:

  • provádění montáží a údržbu výrobků stínící techniky
  • záruční i pozáruční opravy výrobků
  • zpracovávání montážních zpráv a protokolů, předání
  • technická podpora prodejců
  • objednávky náhradních dílů

Požadujeme:

  • ukončené technické vzdělání (např. truhlář, zámečník)
  • řidičský průkaz sk. B
  • manuální zručnost
  • pečlivost a preciznost
  • orientace na zákazníka a příjemné vystupování

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • výkonnostní prémie po zapracování
  • pravidelná školení
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky

Nástup: ihned

Pracovní poměr: dlouhodobá spolupráce na HPP, první smlouva na jeden rok s tříměsíční zkušební dobou, poté prodloužení na dobu neurčitou.

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte mi zaslat svůj životopis a motivační dopis a já se budu těšit na případném osobním pohovoru. Preferujeme osobní setkání, ale pokud nejste z Prahy či blízkého okolí, můžeme pohovor udělat pomocí Skype nebo Messenger (Facebook). Další info o práci s kandidáty

Mgr. Marie Jirušová

jirusova@krcteam.cz

LinkedIn Marie Jirušová