SD konzultant

Obor: IS/IT
Region: Olomoucký kraj
Přidáno: 11. 9. 2018

Pro českou společnost zabývající se vývojem, implementací a správou ekonomických a komplexních podnikových informačních systémů, hledáme nového kolegu na pozici: SD konzultant.

Systémy jsou určené pro střední a velké společnosti podnikající v oblastech výroby, obchodu, služeb a servisu.

Náplň práce:

  • Analýza požadavku zákazníka a návrh řešení v systému zákazníka
  • Sledování legislativních změn v oblasti odbytu a návrh zpracování těchto změn do IS zákazníka
  • Poskytování konzultací a školení zákazníkům v oblasti odbytu
  • Vedení projektů

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s ekonomickým zaměřením a praxi v tomto oboru min. 3 roky
  • Praxe v oblasti logistiky (skladového hospodářství) a obchodu
  • Znalost oceňovacích metod
  • Schopnost dohledání oceňování rozdílů
  • Schopnost návrhu struktury skupin skladových položek
  • Návrh rozdělení dokladových řad
  • Základní znalost závěrkových operací
  • Znalos aplikace MS Office
  • Znalost databází SQL
  • Znalost programování
  • Praxe v oboru implementace informačních systémů vítána
  • Výhodou praxe v oblasti účtování ve skladovém hospodářství
  • Znalost AJ či NJ vítána
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat

Nabízíme:

  • Práci v moderní, procesně orientované IT společnosti
  • Nadstandardní pracovní a platové podmínky
  • Práci na zajímavých projektech pro významní klienty
  • Práci v mladém kolektivu, kreativní přístup k práci
  • Odborný růst v oblasti informačních technologií a firemních procesů

Nástup: ihned

Místo výkonu práce: Přerov

Pracovní poměr: HPP na dobu jednoho roku, poté na dobu neurčitou

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte mi zaslat svůj životopis a motivační dopis a já se budu těšit na případném osobním pohovoru. Preferujeme osobní setkání, ale pokud nejste z Prahy či blízkého okolí, můžeme pohovor udělat pomocí Skype nebo Messenger (Facebook). Další info o práci s kandidáty

Mgr. Sylvie Holáňová

holanova@krcteam.cz

LinkedIn Sylvie Holáňová