Referent/ka obchodního oddělení

Obor: Administrativa, office management, Chemie, Obchod, nákup a prodej
Region: Jihočeský kraj
Přidáno: 1. 8. 2018

Pro významnou společnost působící na mezinárodním trhu padesát let, na českém více jak dvacet let a to v oblasti výroby a velkoobchodní distribuce primárních chemických surovin, hledáme motivovaného člověka, který se rád pohybuje v prostředí obchodu. Ideálně v oblasti chemického průmyslu. Pozice Referent/ka obchodního oddělení, bude zajímavá pro člověka, který je technicky založený a baví ho obchod a administrativa.

Náplň práce:

  • Pravidelný telefonický kontakt se stávajícími zákazníky
  • Vyřizování objednávek zákazníků
  • Každodenní komunikace s obchodním oddělením
  • Kalkulace cen a zjišťování logistických řešení pro jednotlivé obchodní případy
  • Aktivní komunikace a spolupráce s technickou podporou v ČR i v zahraničí
  • Vzájemná komunikace s kolegy (účetní, technici)
  • Administrativní činnost spojená s pozicí

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Obchodní zkušenosti v mezinárodní společnosti
  • Schopnost samostatně pracovat, rozhodovat
  • Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Aktivní znalost AJ slovem i písmem podmínkou, NJ výhodou
  • Znalost MS Word, Excel, SAP výhodou

Nabízíme:

  • Práci v mezinárodní společnosti, české zázemí
  • Práce v příjemném pracovním prostředí
  • 13 plat
  • Firemní benefity (jazykové kurzy, stravenky, kafeterie)
  • Mobil, notebook

Nástup: ihned

Pracovní poměr: HPP na dobu neurčitou

Místo výkonu práce: České Budějovice

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte mi zaslat svůj životopis a motivační dopis a já se budu těšit na případném osobním pohovoru. Preferujeme osobní setkání, ale pokud nejste z Prahy či blízkého okolí, můžeme pohovor udělat pomocí Skype nebo Messenger (Facebook). Další info o práci s kandidáty

Na Vaše CV se těším na níže uvedených kontaktech.

Mgr. Sylvie Holáňová

holanova@krcteam.cz

LinkedIn Sylvie Holáňová