Projektový manažer – fotovoltaika (FVE)

Obor: Elektrotechnika, Stavebnictví
Region: Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj
Přidáno: 2. 3. 2021

Projektový manažer FVE

Start-up plný nadšenců, fanoušků obnovitelných zdrojů a zelené energie, hledá šikovného a inspirativního Projekt manažera, který bude odpovědný za přípravu a vedení projektů budování fotovoltaických elektráren (FVE).

Co od Vás budeme požadovat?

  • SŠ nebo VŠ technického směru – obor elektro
  • Vyhl. 50/78 Sb., § 10 (elektro projekce)
  • Zkušenost s výstavbou fotovoltaických elektráren (FVE)
  • Orientace v technické dokumentaci a znalost práce v projekčním software na dobré úrovni
  • Zkušenost s projektováním FVE a jejich dimenzováním
  • Zkušenost s jednáním s dodavateli a zákazníky
  • Schopnost samostatného řešení problémů, orientace na detail
  • Znalost MS Office
  • AJ – výhodou
  • ŘP skupiny B, ochota cestovat

Náplň práce:

  • Vedení projektů výstavby fotovoltaických elektráren (FVE)
  • Odpovědnost za realizaci zakázky
  • Jednání se zástupci dodavatelů
  • Výběr vhodných technologií
  • Technické řešení projektů se zákazníky
  • Příprava projektové dokumentace elektroinstalací FVE
  • Technická podpora prodeje, technické vzdělávání obchodního týmu
  • Technický dozor jednotlivých projektů, kontrolní dny

Nabízíme:

  • Samostatnou, zajímavou a odpovědnou práci
  • Velmi rychlý růst v rámci firmy
  • Odborné a manažerské vzdělávání
  • Příjemné kolegy, které práce baví
  • Dobré mzdové ohodnocení
  • Automobil, telefon, notebook

Nástup: Ihned

Pracovní poměr: HPP

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte nám zaslat svůj životopis a motivační dopis a my se budeme těšit na případném osobním nebo on-line pohovoru.

Martin Lukeš – lukes@krcteam.cz