Programátor – junior, vhodné pro absolventy

Obor: IS/IT
Region: Olomoucký kraj
Přidáno: 11. 9. 2018

Jsi čerstvě po škole a chceš se dobře naučit nový programovací jazyk? Láká Tě práce pro významnou společnost, která je výrobcem a dodavatelem komplexních informačních systémů a doprovodných služeb s výhradně českým kapitálem? Pak hledáme právě Tebe na pozici Programátor – junior, vhodné pro absolventy.

Společnost má více jak dvacetileté zkušenosti ve svém oboru a řadí se mezi přední české a slovenské dodavatele informačních technologií. Pokud jsi týmový hráč a zároveň umíš pracovat i samostatně, jsi pozitivní a spolehlivý, neváhej nás kontaktovat.

Náplň práce:

  • vývoj zakázkových úprav v rámci implementace vlastního informačního systému společnosti
  • práce ve vývojovém prostředí zmiňovaného programu společnosti

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání technického zaměření, informatika (zaměření na programování výhodou)
  • znalost jazyka SQL
  • znalost principu cyklu
  • znalost obecných programovacích technik
  • vítaná znalost produktu MS SQL Server
  • řidičský průkaz skupiny B
  • ochota učit se a vyvíjet v interním programovacím jazyce
  • analytické a tvůrčí schopnosti
  • schopnost komunikovat se zákazníkem a samostatné a týmové práce
  • vysoké pracovní nasazení, zodpovědnost
  • praxe výhodou, vhodné pro absolventy

Nabízíme:

  • práci s nejmodernějšími technologiemi
  • práci v procesně orientované společnosti
  • komunikaci se zákazníkem nad vyvíjeným zakázkových řešením
  • nadstandardní pracovní prostředí
  • práci v příjemném kolektivu
  • benefity: stravenky, firemní akce, vozidlo pro soukromé účely, levnější volání, příspěvek na pohybové aktivity

Nástup: ihned

Pracovní poměr: na HPP

Místo výkonu práce: Přerov

Pokud Tě pozice zaujala, pošli nám svůj životopis a motivační dopis na níže uvedených kontaktech a já se budu těšit na případném osobním pohovoru. Preferujeme osobní setkání, ale pokud nejsi z Prahy či blízkého okolí, můžeme pohovor udělat pomocí Skype nebo Messenger (Facebook).

Lucie Tvrzická, DiS.

tvrzicka@krcteam.cz

LinkedIn Lucie Tvrzická