Produktový specialista

Obor: Elektrotechnika, Marketing, reklama, PR, Obchod, nákup a prodej
Region: Hlavní město Praha
Přidáno: 3. 2. 2018

Máte zájem o techniku a inovace? Oplýváte technickou představivostí? Pokud se domluvíte anglicky a rádi byste se stali platným členem týmu produktových specialistů, tak nám zašlete svůj životopis. Nyní pro našeho významného klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici produktového specialisty. Jedná se o úspěšnou mezinárodní společnost s přátelskou firemní kulturou zabývající se výrobou pohonů pro vjezdové brány, garážová vrata, žaluzie, interiérové stínění a další.

Náplň práce:

  • péče o produktové portfolio v oddělení produkt marketingu
  • validace návodů a technické dokumentace
  • distribuce technických informací o funkcích a vlastnostech výrobků uvnitř i vně organizace
  • technická podpora obchodního týmu i zákazníků
  • příprava a vedení školení uvnitř organizace i u zákazníků
  • podílení se na interních procesech řízení kvality
  • poradenství zákazníkům a hledání vhodných řešení u specifických instalací

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ elektrotechnického směru
  • AJ s denním využitím (ideálně technického směru) pro pravidelnou komunikaci s centrálou pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost a smysl pro detail
  • zájem o techniku a inovace
  • technickou představivost a orientaci v elektrotechnických schématech
  • být dobrý parťák, na kterého je opravdu spoleh

Výhodou bude:

  • vyhláška 50/78 Sb. §5 a výše
  • zkušenosti v oboru elektrotechniky
  • orientace v oblasti norem a prohlášení o shodě

Nabízíme:

  • důkladné zaškolení, bez kterého by to nešlo –
  • nové kanceláře na Praze 5
  • pohodový tým, kde nikdy není nuda
  • firemní akce, ať už pravidelné společné obědy a večeře, teambuildingy, nebo Vánoční večírky stravenky, 5 týdnů dovolené a další benefity
  • Nástup možný leden 2018

Na Vaše životopisy a motivační dopisy se těším na e-mailu janeckova@krcteam.cz

Mgr. Tereza Janečková

HR manažer

Přidejte si mě do Vaší profesní sítě.