Prodavač/ka v designovém studiu podlahových krytin

Obor: Administrativa, office management, Obchod, nákup a prodej
Region: Hlavní město Praha
Přidáno: 21. 9. 2018

Zajímáte se o bytový design? Dokážete zákazníkovi poradit a společně s ním nalézt nejlepší řešení pro jeho interiér? Jestli se domluvíte anglicky, tak super, protože angličtinu využijete v komunikaci s dodavateli, ale i některými zákazníky. Každý zákazník je jedinečný a s tím je třeba k němu i přistupovat. Mezi vaše zákazníky budou patřit jak velké společnosti, tak malé firmy a domácnosti. Kromě tvorby nabídek, prezentace a ukázky sortimentu, do kterého patří nejen koberce a podlahy, ale také tapety či drobné designové doplňky se zapojíte do celkového chodu showroomu, komunikace se zahraničními dodavateli a vedení skladového hospodářství.

Hledáme kandidáta/kandidátku, který nebude prodavačem podlahových krytin v showroomu, ale člověka, který bude poradcem a partnerem pro zákazníky tohoto designového sudia. Hledáme člověka samostatného, proaktivího se smyslem pro detail a s prokazatelným zákaznickým přístupem. Pokud hledáte pracovní uplatnění v malé, české společnosti tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis a rádi vás zařadíme do výběrového řízení na pozici prodavač/ka v designovém studiu podlahových krytin pro úspěšnou společnost s 25 letou tradicí v oblasti podlahových krytin.

Jaká bude náplň práce?

  • prezentace a seznámení příchozích zákazníků se sortimentem
  • vypracování cenových nabídek dle plánů a technických parametrů
  • prodej zboží – podlahy, koberce, tapety atd.
  • spolupráce s techniky a ostatními spolupracovníky
  • zajištění kompletního chodu showroomu
  • jednání se stávajícími klienty (změny, doplnění objednávek)
  • komunikace se zahraničními dodavateli
  • skladové hospodářství – příjem a výdej a objednávání zboží
  • fakturace

Co očekáváme my od vás?

  • SŠ vzdělání
  • předchozí praxi na obdobné pozici velkou výhodou
  • zájem o oblast podlahových krytin či bytového designu
  • AJ slovem i písmem – denní využití v komunikaci s dodavateli
  • komunikativnost, pozitivní přístup k řešení zadaných úkolů
  • organizační schopnost, samostatnost
  • schopnost vést obchodní jednání s dodavateli i náročnými klienty
  • příjemné vystupování

Co vám za to nabízíme my?

  • moderní pracovní prostředí designového studia
  • zajímavou a rozmanitou práci
  • příjemný pracovní kolektiv
  • zázemí prosperující firmy 25 letým působením na trhu v ČR
  • HPP na dobu neurčitou
  • místo pracoviště Praha 4
  • termín možného nástupu ihned
  • motivující finanční ohodnocení (fix + provize)
  • benefity (stravenky, náhradní volno)

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte mi zaslat svůj životopis a motivační dopis a já se budu těšit na případném osobním pohovoru.
Preferujeme osobní setkání, ale pokud nejste z Prahy či blízkého okolí, můžeme pohovor udělat pomocí Skype nebo Messenger (Facebook). Další info o práci s kandidáty

Mgr. Sylvie Holáňová

holanova@krcteam.cz

LinkedIn Sylvie Holáňová