Prodavač/ka – galanterie, kožené zboží, pobočka v Praze

Obor: Obchod, nákup a prodej
Region: Hlavní město Praha
Přidáno: 1. 10. 2018

Pro českou rodinnou firmu s tradicí již od roku 1992, která působí v oblasti prodeje koženého zboží, jako například kožených bund a kožené galanterie – kabelek, brašen, aktovek, peněženek a opasků, a to nejen pro dámy ale také pro pány, hledáme posilu do obchodního týmu na pozici – Prodavače/ky – na pobočku v Praze.

Jestli jste komunikativní s milým úsměvem, máte organizační schopnosti a příjemné vystupování, pak hledáme právě Vás.

Pozice je vhodná i pro šikovné dámy či pány v předdůchodovém věku.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za chod prodejny
  • Komunikace s dodavateli i zákazníky
  • Administrativní práce spojené s chodem prodejny
  • Pracovní doba je 12 hodin a to od 9 do 21 hod, v rozdělení dlouhý a krátký týden. V dlouhém týdnu jsou pracovní dny po, út, pá, so, ne. V krátkém týdnu jsou pracovní dny čt a pá.

Požadujeme:

  • Praxe na obdobné pozici prodavače vítána
  • Kladný vztah k módě a cit pro módu vítán
  • Znalost práce na PC, MS Office (Word)
  • Týmový hráč, komunikativní, pohotová a samostatná osobnost
  • Odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní a úspěšné české společnosti
  • Příjemný kolektiv a pracovní prostředí
  • Možnost osobního rozvoje
  • Benefity: stravenky, slevy na zboží
  • Férové jednání

Nástup: ihned

Pracovní poměr: HPP na dobu neurčitou

Místo výkonu práce: Praha 9 – Letňany

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte mi zaslat svůj životopis a motivační dopis a já se budu těšit na případném osobním pohovoru. Preferujeme osobní setkání, ale pokud nejste z Prahy či blízkého okolí, můžeme pohovor udělat pomocí Skype nebo Messenger (Facebook). Další info o práci s kandidáty

Mgr. Sylvie Holáňová

holanova@krcteam.cz

LinkedIn Sylvie Holáňová