Přípravář/ka stavební výroby (vhodné pro absolventy)

Obor: Stavebnictví
Region: Hlavní město Praha, Středočeský kraj
Přidáno: 18. 7. 2018

Chcete se podílet na realizaci stavby v podobě její kompletní administrace? Baví Vás připravovat, realizovat a vyhodnocovat tendry, objednávat materiál a průběžně kontrolovat realizace zakázek s cílem dosáhnout požadovaných hodnot a po ukončení zakázky ji administrativně a ekonomicky uzavřít a zarchivovat? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis a staňte se členem týmu výrobního úseku jako přípravář/ka stavební výroby. Tato pozice je vhodná pro absolventy, které společnost ráda zaučí.

Tuto pracovní pozici v Praze obsazujeme pro našeho klienta, kterým je česká firma, která se zabývá komplexními službami v oblasti rekonstrukcí bytových domů.

Náplň práce:

  • Příprava a vlastní účast na administrativním převzetí stavby – podrobné seznámení se a kontrola správnosti projektové dokumentace, podmínek sjednaných pro realizaci, dokončení a předání díla. Seznámit se s případnými odchylkami k projednání a schválení se zástupcem investora.
  • Administrativní založení a průběžné vedení zakázky v papírové a elektronické podobě.
    Příprava a zajištění veškerých dokumentů potřebných k zahájení stavby a k zajištění BOZP, PO a ochrany životního prostředí na stavbě.
  • Příprava, realizace a vyhodnocení tendru pro nákup subdodávek v souladu s požadavkem stavbyvedoucího a dle zadání nadřízeného, předložení výsledků tendru výrobnímu řediteli.
    Kompletní administrace smluvních vztahů ve vztahu k investorovi i k jednotlivým vybraným a schváleným SUB.
  • Kontrola faktur přijatých ve vztahu ke svěřeným zakázkám.
    Dohled na fakturaci vůči investorovi.
  • Zajištění objednávky materiálu dle požadavku stavby případně dle požadavku příslušného SUB.
  • Průběžný nezkreslený reporting o každé svěřené stavbě, a to včetně základního kontrolingu ekonomických ukazatelů stavby – hlídání limitů
  • V případě hrozících či nastalých zvláštních událostí, rizika nedodržení termínů a rizika nedosažení plánované marže bezodkladně písemně informovat svého zaměstnavatele o příčinách včetně návrhu nápravných opatření tak, aby zaměstnavatel měl možnost včas eliminovat výši případných rizik či škod
  • Příprava kompletní kolaudační dokumentace pro předání investorovi.
    Administrativní ukončení zakázky a její následná archivace.

Požadujeme:

  • Vzdělání + praxe: VŠ stavebního směru, kde praxe není nutná nebo SŠ stavebního směru + 3 roky praxe na obdobné pozici
  • PC znalosti: MS Office + internet
  • ŘP sk. B
  • Umění si plánovat úkoly a organizovat si práci
  • Důslednost
  • Efektivní a asertivní komunikaci
  • Umět identifikovat silné a slabé stránky protistrany
  • Samostatnost
  • Obchodní vyjednávání

Nabízíme:

  • Různorodou a stabilní práci v české společnosti
  • Partu nadšených a pohodových kolegů v prostředí malé rodinné firmy
  • Řešení zajímavých pracovních úkolů společně se zákazníky
  • Pro absolventy možnost získání praxe v oboru
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Místo výkonu práce: Praha
  • Nástup: možný ihned

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte mi zaslat svůj životopis a motivační dopis a já se budu těšit na případném osobním pohovoru.
Preferujeme osobní setkání, ale pokud nejste z Prahy či blízkého okolí, můžeme pohovor udělat pomocí Skype nebo Messenger (Facebook). Další info o práci s kandidáty

Mgr. Sylvie Holáňová

holanova@krcteam.cz

LinkedIn Sylvie Holáňová