Pracovník zákaznického oddělení a technické podpory

Obor: Administrativa, office management, Výroba
Region: Hlavní město Praha
Přidáno: 13. 7. 2017

Pro našeho klienta, kterým je výrobce a dodavatel řízení a pohonů pro inteligentní domácnosti (např. vjezdové brány, garážová vrata, žaluzie, markýzy atd..) hledáme pracovníka zákaznického oddělení s aktivním pracovním přístupem.

Náplň práce:

  • technická podpora a poradenství zákazníkům
  • příjem a zpracování reklamací
  • administrace objednávek
  • péče o zákazníky
  • komunikace s klienty (b2b),výrobou a centrálou společnosti
  • občasné služební cesty (střední Čechy)

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání elektrotechnické
  • praxe min. 2 roky na obdobné pozici servisního technika či zákaznické podpory
  • porozumění technickým výkresům a návodům podmínkou
  • vyhláška 50/78 výhodou (lze dodělat dodatečně nejpozději do roka)
  • AJ na mírně pokročilé úrovni (zejména e-mailová komunikace)
  • velmi dobrá znalost MS Office
  • svědomitost, samostatnost, komunikativnost
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • zaškolení a možnosti dalšího odborného růstu
  • výborné platové ohodnocení
  • jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • občerstvení na pracovišti
  • Místo výkonu práce: Praha
  • Pracovní poměr: HPP
  • Nástup: ihned

Na Váš životopis a motivační dopis se těším na níže uvedeném e-mailu.

Mgr. Tereza Janečková

HR manažer

janeckova@krcteam.cz