Office Manager

Obor: Administrativa, office management, Chemie
Region: Jihočeský kraj
Přidáno: 11. 2. 2019

Pro společnost působící na mezinárodním trhu padesát let, na českém více jak dvacet let hledáme člověka, který je zodpovědný a velmi motivovaný odvádět dobrou práci na pozici Office Manager.

Společnost sídlí  v Českých Budějovicích a působí v oblasti výroby a velkoobchodní distribuce primárních chemických surovin.

Náplň práce:

  • Zadávání dodacích listů do systému SAP (spolupráce se skladem)
  • Připravování statistik pro intrastat
  • Práce se systémem vykazování obalů – EKO‑KOM
  • Zajišťování plateb do banky, přípravy podkladů pro účetní
  • Příprava reportů pro vedení společnosti
  • Organizování firemních akcí
  • Zajišťování kancelářských potřeb
  • Vzájemná komunikace s kolegy

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Zkušenosti z oblasti administrativy a back office vítány
  • Zodpovědnost a samostatnost
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Komunikativní znalost AJ (B2), německý jazyk výhodou
  • Znalost MS Word, Excel, SAP

Nabízíme:

  • Práci v mezinárodní společnosti, české zázemí
  • Práce v příjemném pracovním prostředí
  • Rychlé a flexibilní prostředí
  • Možnost 6 hodinové pracovní doby
  • Firemní benefity (jazykové kurzy, stravenky, kafeterie)

Nástup: ihned

Pracovní poměr: HPP na dobu tří let, možnost na dobu neurčitou

Místo výkonu práce: České Budějovice

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte mi zaslat svůj životopis a motivační dopis a já se budu těšit na případném osobním pohovoru. Preferujeme osobní setkání, ale pokud nejste z Prahy či blízkého okolí, můžeme pohovor udělat pomocí Skype nebo Messenger (Facebook). Další info o práci s kandidáty

Na Vaše CV se těším na níže uvedených kontaktech.

Mgr. Sylvie Holáňová

holanova@krcteam.cz

LinkedIn Sylvie Holáňová