Obráběč kovů – operátor CNC frézky / horizontky

Obor: Strojírenství, Výroba
Region: Plzeňský kraj
Přidáno: 6. 2. 2019

Rozšiřujeme tým o manuálně zručné pracovníky pro strojírenskou společnost s dlouholetou tradicí na pozici Obráběč kovů – operátor CNC frézky / horizontky. Máte možnost stát se součástí úspěšné mezinárodní společnosti s příjemnou pracovní atmosférou, kde budete rádi pracovat.

Očekávaný profil kandidáta:

  • Střední odborné strojírenské vzdělání (výuční list nebo maturitní zkouška)
  • Praxe jako obráběč kovů na CNC strojích velkou výhodou
  • Kvalifikovaný pracovník, který je schopen:
    • číst strojírenskou výkresovou dokumentaci
    • seřizovat a obsluhovat CNC frézovací stroje se systémem Heidenhain:
      tříosé vertikální obráběcí centrum
      vodorovná vyvrtávačka – výhodou (možnost postupného zaškolení)
      orientovat se v používaných obráběcích nástrojích a měřidlech
  • Proaktivní přístup k práci
  • Ochota učit se novým věcem
  • Komunikativnost
  • Oprávnění k řízení motorových vysokozdvižných vozíků výhodou (možnost získat v rámci pracovního poměru)
  • Vazačský a jeřábnický průkaz výhodou (možnost získat v rámci pracovního poměru)

Náplň práce:

  • Péče v režimu kusové výroby, kde vidíte výsledky Vaší práce včetně montáže
  • Péče o svěřený stroj a nástroje, základní údržba
  • Pracovní doba 8 hod./den ve třísměnném provozu, po týdnu střídání ranní, odpolední, noční směna s možností víkendů

Nabízíme:

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Kreativní samostatnou práci
  • Technické vzdělávání formou předávání zkušeností
  • Odměny dle výkonnosti zaměstnance a 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Kafeterie
    Technické vzdělání formou předávání zkušeností
  • 5. týdnů dovolené
  • Kafetérie

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte mi zaslat svůj životopis a motivační dopis a já se budu těšit na případném osobním pohovoru. Preferujeme osobní setkání, ale pokud nejste z Prahy či blízkého okolí, můžeme pohovor realizovat pomocí Skype nebo Messenger (Facebook).  Další info o práci s kandidáty

Mgr. Marie Jirušová

jirusova@krcteam.cz

LinkedIn Marie Jirušová