Obchodník do Teamu

Obor: HR, lidské zdroje, vzdělávání, Obchod, nákup a prodej
Region: Hlavní město Praha, Středočeský kraj
Přidáno: 16. 10. 2018

Koho bychom rádi do naší společnosti přivítali

Šikovného kolegu či kolegyni na pozici obchodníka, který se obchodem baví už ve fázi, kdy si domlouvá schůzky. Je nadšený, když může najít a navrhnout zajímavé řešení klientovi. Nebojí se navazovat nové kontakty. Má chuť se vzdělávat, učit se, zlepšovat se. Je zaměřený na výsledek své práce. Dotahuje věci do konce.

Jsme menší personálně vzdělávací agentura, která poskytuje svým klientům kompletní HR servis od vyhledávání vhodných kandidátů, přes HR poradenství, psychodiagnostiku až po vzdělávání na míru. Každý člen týmu má své úkoly/projekty, ale zároveň pracujeme jako tým a řešíme problémy společně a s nadhledem a úsměvem. S našimi klienty spolupracujeme na dlouhodobých projektech.

Za co budete odpovědný (náplň práce):

  • za prodej vzdělávacích programů a personálně poradenských služeb naší společnosti KRC Team
  • za péči o stávající zákazníky, protože naší prioritou je dobrý vztah s klientem
  • aktivní vyhledávaní nových obchodních příležitostí (akvizice)
  • intenzivní spolupráce s HR konzultanty
  • zpracování obchodních nabídek, návrhy řešení pro jednotlivé zákazníky, reporting

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ vzdělání
  • PC znalosti na uživatelské úrovni (MS Office, internet)
  • aktivní řidičský průkaz
  • předchozí praxe v obchodě výhodou
  • znalost Personalistiky, HR a oblasti vzdělávání výhodou
  • nadšení pro obchod – obchodování pro vás bude zábava a radost
  • schopnost domlouvat si schůzky a navazovat kontakt
  • samostatnost, zodpovědnost, pracovitost, příjemné vystupování
  • výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • dosažení stanovených výsledků, vytváření vlastní iniciativy

Co Vám nabízíme my:

  • zázemí firmy, která je na trhu 20 let
  • práci, kde budete mít možnost se rozvíjet a realizovat své nápady
  • podporu v podobě vzdělávání s možností využívat vzdělávacích programů naší společnosti
  • flexibilní práci, možnost si organizovat čas
  • samostatnou a zodpovědnou pozici
  • služební mobilní telefon, notebook
  • finanční ohodnocení – základní mzda a bonusy z prodeje

Místo výkonu práce: kancelář Praha 3, region – Praha a Střední Čechy

Termín nástupu: ihned/dohodou

Pracovní poměr: HPP, možnost práce na ŽL

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte mi zaslat svůj životopis a motivační dopis a já se budu těšit na případném osobním pohovoru. Preferujeme osobní setkání, ale pokud nejste z Prahy či blízkého okolí, můžeme pohovor udělat pomocí Skype nebo Messenger (Facebook). Další info o práci s kandidáty

Lucie Tvrzická, DiS.

tvrzicka@krcteam.cz

LinkedIn Lucie Tvrzická