Obchodní zástupce

Obor: Obchod, nákup a prodej, Stavebnictví, Výroba
Region: Hlavní město Praha
Přidáno: 15. 3. 2019

Jste obchodník, kterého baví oblast stavebnictví a nedělá Vám problém komunikovat s architekty či stavebníky, domluvíte se německy, pak se nám přihlaste.

Pro mezinárodní společnost vyrábějící stínící techniku hledáme Obchodní zástupce na pobočku v Praze.

Náplň práce:

  • prodej výrobků – stínící technika
  • odborné poradenství pro privátní i objektové zákazníky
  • tvorba cenových nabídek
  • spolupráce s architekty a stavebníky
  • pravidelné návštěvy u zákazníků
  • účast na jednáních na stavbách a tvorba protokolů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (výhodou, není podmínkou)
  • zkušenosti na pozici Obchodního zástupce
  • výborné komunikativní a prezentační dovednosti
  • obchodní duch a reprezentativní vystupování
  • vstřícný přístup a preciznost
  • orientaci na výsledky a potřeby zákazníka
  • znalost NJ (písemná komunikace)
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení
  • výkonnostní prémie po zapracování
  • příspěvek na penzijní připojištění po 1. roce
  • stravenky
  • auto i k soukromým účelům
  • mobilní telefon, notebook

Nástup: ihned

Pracovní poměr: dlouhodobá spolupráce na HPP, první smlouva na jeden rok s tříměsíční zkušební dobou, poté prodloužení na dobu neurčitou.

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte mi zaslat svůj životopis a motivační dopis a já se budu těšit na případném osobním pohovoru. Preferujeme osobní setkání, ale pokud nejste z Prahy či blízkého okolí, můžeme pohovor udělat pomocí Skype nebo Messenger (Facebook). Další info o práci s kandidáty

Mgr. Marie Jirušová

jirusova@krcteam.cz

LinkedIn Marie Jirušová