Obchodní zástupce – stomatologické materiály

Obor: Farmacie a zdravotnictví, Obchod, nákup a prodej
Region: Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj
Přidáno: 3. 2. 2018

Jste komunikativní, máte rádi jednání se zákazníky a nebojíte se zubařů? Jestli jste navíc nekuřák s hezkým úsměvem, pak pro Vás máme ideální pracovní nabídku. Hledáme obchodního zástupce, muže či ženu pro prodej stomatologických materiálů.

Společnost, pro kterou hledáme pozici obchodníka je jedna z předních společností působících v oblasti prodeje stomatologických materiálů, nástrojů a přístrojů do zubních ordinací a laboratoří na českém trhu. Působí zde přes 25 let má 40 zaměstnanců a ráda by měla ještě o jednoho víc.

Náplň práce:

  • Převzetí již zajetého regionu cca 50-70 klientů
  • Pravidelná komunikace a péče o stávající zákazníky v Jihočeském kraji
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Prodej stomatologických materiálů
  • Zpracování obchodních nabídek a smluv
  • Administrativní činnost související s výkonem zaměstnání
  • Účast na výstavách

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Znalost produktů v oblasti stomatologie velkou výhodou
  • Praxi na obchodní pozici ideálně ve zdravotnické sféře
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Vysoké pracovní nasazení a loajalita k firemním zásadám
  • Preciznost, samostatnost, flexibilita
  • Ochota se průběžně vzdělávat a učit se novým věcem
  • Znalost práce na PC
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Moderní pracovní prostředí
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Průběžné školení
  • Nástup: ihned
  • Místo výkonu práce: Jihočeský kraj

Na Vaše CV se těším na níže uvedeném emailu.

Mgr. Tereza Janečková
HR manažer
+420 773 773 953
janeckova@krcteam.cz

LinkedIn Tereza Janečková