Obchodní zástupce – Praha

Obor: Administrativa, office management, Obchod, nákup a prodej, Stavebnictví
Region: Hlavní město Praha
Přidáno: 17. 5. 2019

Obchodní zástupce - PrahaPro úspěšnou nadnárodní společnost s více jak stoletou tradicí se hledá nový kolega/kolegyně na pozici Obchodní zástupce – Praha.

Máte-li zkušenosti s obchodní činností a to ideálně z oblasti stavebnictví (popřípadě jste absolventem s technickým/stavebním zaměřením)? Zajímáte se o nové technologie? Nedělá Vám problém nacházet nové obchodní příležitosti? Jste komunikativní osoba s technickým myšlením a dokážete komunikovat v anglickém jazyce? Pokud ano, neváhejte nám zaslat Váš životopis. Na oplátku Vám můžeme nabídnout možnost stabilního zaměstnání pro jednoho z největších světových lídru ve výrobě výtahů, eskalátorů a automatických dveří.

Náplň práce:

  • vyhledávat nové obchodní příležitosti ve stavebním průmyslu
  • starost o stávající zákazníky
  • vyřizovat poptávky, vytvářet nabídku
  • prodej nových zařízení a řešení
  • nastavovat a vyjednávat obchodní podmínky
  • navrhovat technická řešení (spolupráce s technickým oddělením)
  • komunikace s developery a architekty

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání (ideálně stavební či technické)
  • zkušenost na podobné pozici velkou výhodou
  • znalost anglického jazyka min. B1 (mezinárodní firma)
  • řidičský průkaz B (aktivní řidič, časté cestování)
  • technické a logické myšlení
  • samostatnou, komunikativní a aktivní osobu

Nabízíme:

  • práci na HPP na dobu neurčitou
  • možnost být součástí velké mezinárodní prosperující společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení (fixní plat + kvartální bonusy) + benefity
  • firemní benefity (stravenky, sickdays, příspěvek na penzijní připojištění, Multisport karta, vzdělávání, školení)
  • flexibilní pracovní doba
  • služební automobil a mobilní telefon i na soukromé účely
  • zaučení a možnost se učit od odborníků
  • nástup: ihned
  • lokalita: Praha

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte mi zaslat svůj životopis a motivační dopis a já se budu těšit na případném osobním pohovoru.
Preferujeme osobní setkání, ale pokud nejste z Prahy či blízkého okolí, můžeme pohovor udělat pomocí Skype nebo Messenger (Facebook). Další info o práci s kandidáty

Lucie Tvrzická, DiS.

tvrzicka@krcteam.cz

LinkedIn Lucie Tvrzická