Obchodní zástupce – Bratislava

Obor: Obchod, nákup a prodej, Stavebnictví, Strojírenství, Výroba
Region: Bratislava
Přidáno: 9. 4. 2019

Obchodní zástupce - BratislavaPro úspěšnou nadnárodní společnost s více jak stoletou tradicí se hledá nový kolega/kolegyně na pozici Obchodní zástupce – Bratislava.

Máte-li prokazatelné zkušenosti s obchodní činností, jste proaktivní, dokážete navrhovat technická řešení a udržovat vztahy se stálými klienty a také si získávat nové, rádi uvidíme Váš životopis. Na oplátku můžeme nabídnout možnost stabilního zaměstnání, pro jednoho z největších světových lídru, ve výrobě výtahů, eskalátorů a automatických dveří.

Náplň práce:

  • starost o stávající klienty a schopnost získat klienty nové (hledat obchodní příležitosti, vytvářet nabídku a návrhy)
  • aktivní prodej projektů a služeb společnosti
  • spolupráce a komunikace v rámci projektů s developery, architekty, technickým oddělením a dalšími
  • obchodní cesty v rámci regionu i mimo něj
  • navrhování technického řešení
  • administrativa a reporting

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání (technické vzdělání velkou výhodou)
  • prokazatelná relevantní praxe
  • základní znalost anglického jazyka
  • řidičský průkaz B (aktivní řidič, časté cestování)
  • praxe ve stavebnictví a na podobné pozici velkou výhodou
  • technické a logické myšlení
  • samostatnou, komunikativní a aktivní osobu

Nabízíme:

  • práci na HPP na dobu neurčitou
  • možnost být součástí velké mezinárodní prosperující společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení (fixní plat + bonusy) + benefity
  • firemní benefity (stravenky, sickdays, příspěvek na penzijní připojištění, Multisport karta, vzdělávání, školení)
  • flexibilní pracovní doba
  • služební automobil a mobilní telefon i na soukromé účely
  • nástup: ihned
  • lokalita: Bratislava

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte mi zaslat svůj životopis a motivační dopis a já se budu těšit na případném osobním pohovoru.
Preferujeme osobní setkání, ale pokud nejste z Prahy či blízkého okolí, můžeme pohovor udělat pomocí Skype nebo Messenger (Facebook). Další info o práci s kandidáty

Lucie Tvrzická, DiS.

tvrzicka@krcteam.cz

LinkedIn Lucie Tvrzická