Obchodní referent/ka – vhodné pro absolventy strojírenských VŠ

Obor: Obchod, nákup a prodej, Strojírenství, Výroba
Region: Plzeňský kraj
Přidáno: 6. 5. 2019

Obchodní referent/kaPro mezinárodní strojírenskou společnost hledáme vhodné kandidáty na pozici OBCHODNÍ REFERENT, který bude zajišťovat vnitřní podporu obchodu – INTERNATIONAL SUPPORT. Pokud Vás baví obchod, rádi komunikujete v anglickém jazyce a máte technické vzdělání, budeme se těšit na Váš životopis. Máte možnost stát se součástí úspěšné společnosti s příjemnou pracovní atmosférou.

Náplň práce:

  • Evidování a upřesňování příchozích požadavků / objednávek k výrobě v rámci jednotlivých poboček firmy ve světě
  • Vypracovávání cenových nabídek
  • Zajištění a předávání požadavků k realizaci do výroby
  • Dohled nad průběhem a koordinace zakázky
  • Vnitřní technická podpora
  • Úzká komunikace se zahraničními pobočkami
  • Práce v SAP CRM, MS Office, Outlook

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ technické vzdělání (strojírenství výhodou)
  • Schopnost číst technické výkresy – podmínkou
  • Anglický jazyk slovem i písmem (komunikace se zahraničními klienty)
  • Organizačně schopnou osobnost
  • Chuť dále se rozvíjet a vzdělávat v technické oblasti
  • Technické cítění
  • Komunikační a obchodní dovednosti

Nabízíme:

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • HPP na dobu určitou s prodloužením po 1. roce
  • Benefity: stravenky, Kafeterie
  • Odměn dle výkonu zaměstnance
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost osobního a profesního rozvoje

Místo výkonu: Plzeň

Nástup: ihned

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte mi zaslat svůj životopis a motivační dopis a já se budu těšit na případném osobním pohovoru. Preferujeme osobní setkání, ale pokud nejste z Prahy či blízkého okolí, můžeme pohovor realizovat pomocí Skype nebo Messenger (Facebook). Další info o práci s kandidáty

Mgr. Marie Jirušová

jirusova@krcteam.cz

LinkedIn Marie Jirušová