Obchodní referent/ka – automotive

Obor: Administrativa, office management, Auto, Obchod, nákup a prodej
Region: Hlavní město Praha
Přidáno: 18. 5. 2019

Obchodní referent/ka - automotiveJste administrativě zdatná/ný a nebojíte se komunikovat s obchodníky jak na straně klienta, tak uvnitř společnosti? Komunikujete rád/a bez problémů v anglickém jazyce, jste komunikativní a nebezpečně dobrý/á v timemanagementu? Pokud jste si odpověděl/a ano tak jste kandidátem, kterého hledáme na pozici Obchodní refetent/ka – automotive.

Naším klientem je mezinárodní dodavatel strojů, náhradních dílů a nástrojů pro automobilový průmysl, jenž oslaví již 12. výročí svého působení. Spolupracuje s japonskými výrobními automobilovými závody v ČR, ale i v Německu, Polsku, Slovensku a Maďarsku.

Náplň práce:

  • Vyhodnocení poptávek od zákazníků
  • Zadávání dat do systému
  • Provedení cenové nabídky
  • Vyhotovení objednávky k dodavateli i ke klientovi
  • Fakturace
  • Vyhledávání informací
  • Komunikace s centrálou v Japonsku, s dodavateli, klienty
  • Vyřizování elektronické pošty
  • Kontrola skladových položek

Požadujeme:

  • SŠ obchodního směru
  • Samostatnost, zodpovědnost
  • Logické uvažování
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni,
  • Znalost MS Word a Excel

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v nadnárodní společnosti
  • Zázemí prosperující společnosti
  • Výborné platové ohodnocení
  • Stravenky
  • Dovolená 5 týdnů
  • Odborné zaškolení
  • Příspěvek na penzijní a investiční životní pojištění

Nástup: ihned

Místo výkonu práce: Praha

Pracovní poměr: HPP na dobu určitou, po roce možnost prodloužení

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte mi zaslat svůj životopis a motivační dopis a já se budu těšit na případném osobním pohovoru. Další info o práci s kandidáty

Mgr. Sylvie Holáňová

holanova@krcteam.cz

LinkedIn Sylvie Holáňová