Obchodní asistentka

Obor: Administrativa, office management, Obchod, nákup a prodej
Region: Hlavní město Praha
Přidáno: 29. 4. 2019

Obchodní asistentkaPro obchodní společnost se zaměřením na technologie hledáme do oddělení Account managementu, kandidáta či kandidátku na pozici obchodní asistentka. Na této pozici využije svou komunikativnost, pečlivost a zkušenost hlavně s Excelem. Znalost cizího jazyka bude jen výhodou, ale nikoliv podmínkou. Pokud chcete být užiteční celému obchodnímu týmu a pomáhat mu v plnění plánů ať už kontrolou zápisů v CRM, nebo přípravou různých podkladů, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Náplň práce:

  • Kontrola záznamů v CRM za celou obchodní skupinu
  • Pomoc s podklady obchodní skupině na konci měsíce
  • Zpracování týdenních reportů
  • Příprava podkladů na obchodní meetingy
  • Kontrola obchodních případů a jejich posouvání v čase
  • Skenování a zařazení smluv

Co požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • PC znalost (zejména MS Office)
  • Zkušenost na pozici obchodní asistentky
  • Proaktivnost
  • Pečlivost, samostatnost
  • Komunikativnost

Co nabízíme:

  • Různorodou práci ve stabilní české firmě
  • Časovou flexibilitu
  • Přátelský obchodní tým, který pomůže, když je potřeba
  • Podporu osobního a pracovního rozvoje
  • Benefity – stravenky, firemní vzdělávání, firemní angličtina, příspěvek na Multisport kartu

Práce na HPP s možným nástupem ihned

Lokalita: Praha

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte mi zaslat svůj životopis a motivační dopis.

Mgr. Sylvie Holáňová

holanova@krcteam.cz

LinkedIn Sylvie Holáňová