Obchodně technický zástupce (Praha)

Obor: Administrativa, office management, Marketing, reklama, PR, Obchod, nákup a prodej
Region: Hlavní město Praha
Přidáno: 3. 12. 2018

Hledá se Obchodně technický zástupce – podlahové krytiny. Pokud hledáte uplatnění v obchodní činnosti, dorozumíte se v anglickém jazyce, jste aktivním řidičem a dále jste týmový hráč a umíte být i samostatnou osobou, která si dokáže zorganizovat čas, budeme se těšit na Vaší odpověď a na Vaše CV.

Společnost byla založena v roce 1993 a na trhu působí již více než dvacet let. Během této doby realizovala širokou řadu projektů v oblasti dodávky a instalace podlahových krytin. Mezi její zákazníky patří jak velké společnosti, tak malé firmy a domácnosti.

Pracovní náplň

  • Představení a seznámení sortimentu společnosti
  • Prezentace a prodej zboží
  • Akvizice nových klientů a projektů a udržování vztahu a jednání se stávajícími klienty
  • Vypracování cenových nabídek ve spolupráci s techniky
  • Vedení projektu – od nabídky včetně realizace zakázek na stavbě k předání klientovi
  • Jednání se zahraničními dodavateli
  • Objednávky zboží, řešení reklamací

Požadujeme

  • Anglický jazyk slovem i písmem, min. B1 (komunikace s dodavateli, zahraničními klienty)
  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
  • Zkušenost v oboru podlahových krytin vítány
  • Zkušenost s realizací zakázek (prodej, dodávka, instalace, předání díla)
  • Pozitivní přístup, smysl pro týmovou práci
  • Schopnost vést obchodní jednání (s klienty ze zahraničí a také s náročnými klienty)
  • Schopnost si organizovat čas a práci
  • Komunikační a obchodní dovednosti

Nabízíme

  • HPP na dobu neurčitou
  • Benefity: stravenky, služební telefon
  • Moderní pracovní prostředí v Praze
  • Zázemí prosperující firmy s 25letým působením na trhu v ČR
  • Příjemný kolektiv
  • Samostatnou, zajímavou a rozmanitou práci
  • Místo výkonu práce: Praha – Nusle
  • Nástup: ihned

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte mi zaslat svůj životopis a motivační dopis a já se budu těšit na případném osobním pohovoru.
Preferujeme osobní setkání, ale pokud nejste z Prahy či blízkého okolí, můžeme pohovor udělat pomocí Skype nebo Messenger (Facebook). Další info o práci s kandidáty

Lucie Tvrzická, DiS.

tvrzicka@krcteam.cz

LinkedIn Lucie Tvrzická