Obchodně technický zástupce (elektrotechnika)

Obor: Elektrotechnika, Obchod, nákup a prodej
Region: Hlavní město Praha
Přidáno: 13. 7. 2017

Jste technicky zaměřený člověk s obchodním duchem? Elektrotechnika a prostředí staveb je Vaším oborem a komunikace a řešení s klienty na denní bázi? Hledáte spíše obchodní pozici v kanceláři, kde pracujete s objednávkami a tvoříte nabídky pro klienty než v terénu? Pak jste ideálním kandidátem. Zašlete nám svůj životopis a rozšiřte tým obchodníků v tradiční české společnosti.

Obchodně technického zástupce hledáme pro našeho klienta, kterým je společnost zaměřující se na nepřetržitou dodávku elektrické energie jako jsou záložní zdroje UPC, napájecí systémy, nebo bezúdržbové baterie.

Náplň práce:

– obchodní jednání s klienty (telefonický, e-mailový, ale i osobní kontakt)

-práce s databází klientů v informačním systému (stavební firmy, koncový zákazníci, projektanti, banky, různé domovy..)

– vyhledávání nových obchodních příležitostí

– péče o stávající klienty, domlouvání servisu

tvorba cenových nabídek a smluv

– mapování trhu

– účast na poradách, veletrzích, spolupráce s kolegy

Požadujeme:

– vzdělání elektrotechnické či stavební

– znalost oboru elektrické energie velkou výhodou

– technické myšlení, schopnost organizace práce

– prokazatelná praxe na obdobné pozici obchodního zástupce

– komunikativnost, umění telefonovat a psát obchodní e-maily

– férové jednání – co se slíbí, to se splní

– PC znalost MS Office

– tah na bránu

– ŘP sk. B

– AJ výhodou

Nabízíme:

– seberealizaci v české společnosti

– práce v týmu lidí, které jejich práce baví

– osobní rozvoj, další vzdělávání

– příspěvek na stravování

– 5 týdnů dovolené

– mobilní telefon, notebook

– školení v rámci firmy

– Nástup: ihned/dohodou

– Místo výkonu práce: Kancelář Praha 3

Na Vaše životopisy a motivační dopisy se těším na níže uvedeném e-mailu.

Mgr. Tereza Janečková

HR manažer

janeckova@krcteam.cz