Nákupčí technického oddělení

Obor: Obchod, nákup a prodej, Výroba
Region: Středočeský kraj
Přidáno: 24. 7. 2019

Nákupčí technického oddělení, volné místo KolínPro mezinárodní výrobní společnost obsazujeme volnou pracovní pozici Nákupčí technického oddělení. Hledáme pracovníka, který má zkušenosti se samostatnou prací v nákupním oddělení a vyniká vyjednávacími schopnostmi s dodavateli.

Náplň práce:

  • nákup nevýrobního materiálu
  • vyjednávání s dodavateli o cenách, dodacích či platebních podmínkách
  • zpracovávání potřebné administrativy
  • spolupráce s ostatními odděleními společnostmi
  • komunikace se zahraničními pobočkami
  • rozvíjení vztahů s dodavateli
  • aktivní oslovování nových dodavatelů
  • reportování

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání – technického směru
  • praxe v oddělení nákupu min. 2 -3 roky
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • komunikativnost, důslednost a preciznost, samostatnost
  • znalost SAP (výhodou)
  • znalost výkresové dokumentace (podmínkou)
  • odolnost proti stresu

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • notebook
  • mobilní telefon i k soukromým účelům
  • firemní benefity (např. příspěvek na stravování, sport či vzdělávání aj.)
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní akce i pro rodinné příslušníky

Nástup: dle dohody

Pracoviště: Kolín

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte mi zaslat svůj životopis a motivační dopis a já se budu těšit na případném osobním pohovoru. Preferujeme osobní setkání, ale pokud nejste z Prahy či blízkého okolí, můžeme pohovor realizovat pomocí Skype nebo Messenger (Facebook). Další info o práci s kandidáty

Mgr. Marie Jirušová

jirusova@krcteam.cz

LinkedIn Marie Jirušová