Montér elektromechanických pohonů

Obor: Strojírenství
Region: Hlavní město Praha, Středočeský kraj
Přidáno: 5. 6. 2019

Montér elektromechanických pohonů, volné místoPro mezinárodní společnost, která se zabývá strojírenskou výrobou hledáme vhodné kandidáty na pozici Montér elektromechanických pohonů. Na této pozici uvítáme šikovného kolegu, který má zkušenosti v oboru strojírenství nebo automatizace, či jiné technické vzdělání.

Náplň práce:

  • příprava pracoviště
  • čtení a použití technických podkladů
  • sestavování, montáž a seřizování točivých strojů a zařízení
  • kompletování elektromechanických pohonů
  • ošetřování a údržba příslušného vybavení a strojů
  • odzkoušení provedené montáže elektromechanických pohonů
  • evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání nebo výuční list v technickém oboru (strojírenství, automatizace, popř. zámečnictví, montáž strojů a zařízení, nástrojář nebo elektro)
  • minimálně 1 rok praxe dle kvalifikace
  • manuální zručnost (podmínkou)
  • přesnost a preciznost, odolnost senzorické zátěži
  • důslednost pracovních činností, spolehlivost
  • pozitivní přístup k práci
  • fyzická zdatnost
  • znalost technické AJ (výhodou ne podmínkou)
  • oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku (výhodou)
  • jeřábnický a vazačský průkaz (výhodou)
  • vyhláška 50/1998 Sb. (výhodou)

Nabízíme:

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • technické vzdělávání na vysoké úrovni
  • zajímavé finanční ohodnocení odpovídající kvalifikaci a pracovnímu výkonu, včetně 13. mzdy
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • 13. plat
  • jednosměnný provoz

Nástup: ihned

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte mi zaslat svůj životopis a motivační dopis a já se budu těšit na případném osobním pohovoru. Preferujeme osobní setkání, ale pokud nejste z Prahy či blízkého okolí, můžeme pohovor realizovat pomocí Skype nebo Messenger (Facebook). Další info o práci s kandidáty

Mgr. Marie Jirušová

jirusova@krcteam.cz

LinkedIn Marie Jirušová