Mistr strojírenské výroby

Obor: Strojírenství, Výroba
Region: Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj
Přidáno: 13. 7. 2017

Naším klientem, pro kterého obsazujeme pozici Mistra strojírenské výroby, je ryze česká společnost z oblasti strojírenství, která obrábí kovy, montuje a vyrábí  součásti pro automobilový průmysl.

Mistr strojírenské výroby na této pozici zajišťuje, řídí a organizuje činnost výrobního provozu s cílem plnění jakostních, termínových a objemových požadavků při dosažení maximální efektivnosti práce, řídí a organizuje vedoucí linek svěřeného střediska.

Náplň práce:

  • Zajištění technické způsobilosti strojů a zařízení ve výrobě Příprava podkladů k plánování a řízení výroby
  • Spoluúčast při tvorbě a realizaci Systému jakosti ve Společnosti. Koordinace práce mezi provozy
  • Uspokojování požadavků zákazníků v kvalitě, kvantitě a termínech.
  • Úzká spolupráce s Obchodním úsekem v souvislosti se zabezpečením prodeje.
  • Vedení týmu cca 50 lidí Reporting technickému řediteli

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Minimálně 3 roky praxe v oblasti řízení výroby
  • Výborné znalosti v oblasti obrábění Znalost čtení technických výkresů
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • AJ – alespoň základní znalost
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • PC – uživatelská znalost

Nabízíme:

  • Možnost pracovat pro renomovanou společnost
  • Stabilní zázemí a pevně stanovené kompetence
  • Penzijní připojištění
  • Příspěvek na jídlo
  • 5. týden dovolené navíc
  • Místo výkonu práce: Louny
  • Nástup: Dohodou/ihned
  • Pracovní poměr: HPP na dobu neurčitou

Na Vaše CV se těším na níže uvedeném emailu.

Mgr. Tereza Janečková
HR manažer
+420 773 773 953
janeckova@krcteam.cz