Konstruktér vývoje (vhodné pro absolventy)

Obor: Strojírenství, Vhodné pro absolventy
Region: Pardubický kraj
Přidáno: 29. 8. 2019

Konstruktér vývojePro společnost zajišťující ochranu průmyslových zařízení proti výbuchu a certifikované ochranné systémy s následným servisem hledá vhodné kandidáty na pozici KONSTRUKTÉR VÝVOJE. Staňte se součástí týmu stabilní společnosti s dlouholetou tradicí.

Náplň práce:

  • rozvoj portfolia produktů a služeb po technické stránce a zvyšování jejich kvality
  • analýza stávajících technických řešení, práce na úpravách nebo vývoji nových vzorků
  • tvorba 3D modelů jednotlivých produktů
  • vytváření a vedení výrobní dokumentace
  • úprava výrobní dokumentace stávajících výrobků
  • aktivní přístup ke sledování vývojových trendů v dané oblasti

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání v oboru konstrukce strojních zařízení nebo jiné technické vzdělání
  • výhodou je praxe v oboru
  • velmi dobrou znalost 3D software Creo 3.0 (možno i Inventor, Catia)
  • pokročilou uživatelskou znalost CAD
  • znalost provozu strojních zařízení a technologií v průmyslových odvětvích (výhodou)
  • podmínkou je čtení technické dokumentace
  • znalost norem a předpisů v oboru strojních zařízení
  • výborná znalost ČJ (podmínkou)
  • znalost AJ nebo NJ jazyka (výhodou)
  • orientace v problematice výbuchu a Ex prostředí (výhodou)

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • případné zaškolení v programu Creo 3.0
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenky
  • růst mzdy po zapracování nebo v závislosti na pracovních výkonech
  • 13. plat
  • vzdělávání a rozvoj v rámci firmy

Nástup: ihned

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte mi zaslat svůj životopis a motivační dopis a já se budu těšit na případném osobním pohovoru. Preferujeme osobní setkání, ale pokud nejste z Prahy či blízkého okolí, můžeme pohovor realizovat pomocí Skype nebo Messenger (Facebook). Další info o práci s kandidáty

Mgr. Marie Jirušová

jirusova@krcteam.cz

LinkedIn Marie Jirušová