Konstruktér strojních komponentů pro drážní vozidla

Obor: Doprava a logistika, Elektrotechnika, Strojírenství
Region: Hlavní město Praha
Přidáno: 22. 6. 2018

Pro ryze českou společnost z oblasti strojírenství a elektrotechniky hledáme kandidáta na pozici „Konstruktér strojních komponentů pro drážní vozidla“. Společnost má více jak dvacetiletou tradici. Vyvíjí a vyrábí nové drážní komponenty a zařízení pro tramvajová, ale i železniční vozidla.

Náplň práce:

  • Návrhy řešení a zpracování návrhů v programu „Solick Works“
  • Spolupráce s konstruktéry nadřazených celků
  • Rozpracování modelových řešení do výrobní dokumentace
  • Zpracování potřebných výpočtu a podkladů pro daný komponent
  • Zodpovědnost za tvorbu technické dokumentace
  • Spolupráce při testech a zkouškách vyvinutého komponentu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ obor strojírenství nebo příbuzný technický směr
  • Praxe na pozici konstruktéra
  • Zkušenosti v CAD programech, zejména v„Solid Works“
  • Silné technické myšlení, zájem o obor
  • Znalost AJ, či jiného např. NJ, RJ velkou výhodou!
  • Samostatnost při řešení konstrukčních problémů
  • Technické myšlení, aktivní přístup, chuť se vzdělávat
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Samostatnost, zodpovědnost
  • Logické uvažování
  • Znalost MS Word a Excel, SolidWork

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní malé uznávané společnosti
  • Stravenky
  • Dovolená 5 týdnů
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Využití cizích jazyků
  • Možnost seberealizace a dalšího profesního vzdělávání

Nástup: ihned

Místo výkonu práce: Praha

Pracovní poměr: HPP na dobu neurčitou

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte mi zaslat svůj životopis a motivační dopis a já se budu těšit na případném osobním pohovoru.
Preferujeme osobní setkání, ale pokud nejste z Prahy či blízkého okolí, můžeme pohovor udělat pomocí Skype nebo Messenger (Facebook).
Další info o práci s kandidáty

Mgr. Sylvie Holáňová

holanova@krcteam.cz

LinkedIn Sylvie Holáňová