IT správce junior

Obor: IS/IT
Region: Hlavní město Praha, Středočeský kraj
Přidáno: 5. 6. 2019

IT správce junior, volné místoPro mezinárodní společnost, která se zabývá strojírenskou výrobou hledáme vhodné kandidáty na pozici IT správce junior. Na této pozici uvítáme šikovného kolegu, který má potřebné vzdělání, chuť učit se nové věci a pracovat na svém rozvoji.

Náplň práce:

  • podpora uživatelů
  • instalace PC/NTB dle firemních standardů
  • dodržování nastavení interních procesů
  • podílení se na zajímavých projektech
  • instalace lokálních uživatelských SW
  • znalost a správa MS Office 2010 (MS Word, MS Excel)
  • spolupráce na marketingových činnostech (práce s balíkem Adobe)

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • předchozí praxe v IT vítána
  • nadšení pro obor
  • proaktivní přístup
  • znalost Windows serverů a OS
  • výborná znalost MS Office
  • Znalost technické AJ minimálně v psané formě (small talk)
  • ŘP skupiny B

Nabízíme:

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • práci pod vedením zkušeného kolegy
  • možnost rozvoje
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky

Nástup: ihned

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte mi zaslat svůj životopis a motivační dopis a já se budu těšit na případném osobním pohovoru. Preferujeme osobní setkání, ale pokud nejste z Prahy či blízkého okolí, můžeme pohovor realizovat pomocí Skype nebo Messenger (Facebook). Další info o práci s kandidáty

Mgr. Marie Jirušová

jirusova@krcteam.cz

LinkedIn Marie Jirušová