HR specialista

Obor: HR, lidské zdroje, vzdělávání
Region: Olomoucký kraj
Přidáno: 18. 7. 2018

Všichni personalisté z Olomouckého kraje mějte se na pozoru. Na vědomost se dává, že jedna softwarová společnost, která dodává komplexní informační systémy, nyní hledá HR specialistu.

A jak to celé vzniklo? Tato dynamicky se rozvíjející společnost se rozrůstala a rozrůstala a části HR agendy dělali zaměstnanci ke svojí práci na jiných pozicích. Nyní si vedení společnosti řeklo a dost je potřeba obsadit do středního managementu personalistu, který bude mít veškerou HR agendu na starosti. Šikovný kandidát či kandidátka může nastoupit ihned, ale pokud o něj bude společnost stát, počká si na něj třeba i 3 měsíce.

Ideálním uchazečem o tuto krásnou pozici je ten, který má zkušenost s oblastí personalistiky, zabýval se nábory (ideálně IT, ale není to podmínkou), je komunikativní a rád by se po personální stránce staral o cca 80 zaměstnanců nejčastěji z pohledu organizace školení (interní i externí), náboru a rozvojových plánů.

Na této pozici není třeba umět žádný cizí jazyk a kromě běžného MS Office ani další informační systém, jelikož firma má vlastní a ráda vás vše naučí.
Neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Náplň práce:

  • Péče o firemní kulturu, hodnoty
  • Odpovědnost za nábor nových kolegů
  • Definice požadavků na nové kolegy
  • Stanovení strategie a vlastní aktivní vyhledávání potenciálních kandidátů
  • Příprava, organizace a vyhodnocení pohovorů
  • Odpovědnost za průběh adaptačního procesu
  • Odpovědnost za jednotný a spravedlivý přístup ke všem zaměstnancům
  • Spolupráce na přípravě systému hodnocení
  • Spolupráce na přípravě měsíčních a ročních pohovorů, vyhodnocování a návrh případných opatření
  • Plánování rozvoje, příprava a následná realizace vzdělávacího plánu
  • Vedení běžné personální agendy (smlouvy a další dokumenty)
  • Odpovědnost za správnost a úplnost informací (směrnice, pracovní pokyny…)
  • Organizace povinných školení
  • Interní marketing
  • Příprava a organizace firemních akcí

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání (psychologie, sociologie či příbuzné)
  • Alespoň 2 roky praxe v HR (výhoda v oblasti IT)
  • Komunikativnost
  • Vysoká organizační schopnost
  • PC znalost MS Office

Nabízíme:

  • Přátelský kolektiv a férové jednání
  • Dynamicky se rozvíjející společnost
  • Perspektivní zaměstnání a moderní prostředí
  • Různorodost práce
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Benefity: stravenky, dovolená navíc, firemní akce během celého roku, příspěvek na sport
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Přerov

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte mi zaslat svůj životopis a motivační dopis a já se budu těšit na případném osobním pohovoru.
Preferujeme osobní setkání, ale pokud nejste z Prahy či blízkého okolí, můžeme pohovor udělat pomocí Skype nebo Messenger (Facebook). Další info o práci s kandidáty

Mgr. Sylvie Holáňová

holanova@krcteam.cz

LinkedIn Sylvie Holáňová