HR specialista/konzultant pro KRC TEAM

Obor: HR, lidské zdroje, vzdělávání, Obchod, nákup a prodej
Region: Hlavní město Praha
Přidáno: 11. 5. 2018

Jsme malá personálně vzdělávací agentura, která poskytuje svým klientům kompletní HR servis od vyhledávání vhodných kandidátů, přes HR poradenství, psychodiagnostiku až po vzdělávání na míru.

Máme super tým, který pracuje trochu jinou formou, než je obvyklé. Není pro nás důležitá kvantita, ale kvalita a proto si klienty a pozice, na kterých pracujeme, pečlivě vybíráme a tím se dostáváme k opravdu zajímavým projektům a to z oblasti obchodu, administrativy, středního a vyššího managementu, financím ale i stavebnictví či strojírenství.

Naše kandidáty, se kterými jednáme, opravdu známe a to naši klienti velmi oceňují. Snažíme se vyjít si navzájem vstříc a tak nemáme problém občas vyměnit při jednání zasedačku za kavárnu. I když má každý své projekty, tak nejsme žádní sólisti, ale sehraný tým kolegů a v týmu si pomáháme. Rozumíme personalistice a hlavně potřebám a přáním našich klientů a kandidátů.

Naše práce nás zkrátka baví, máme jí hodně a proto i nyní hledáme nové kolegy, abychom posílili tým.

Jsi i ty týmový hráč, umíš si určovat priority, máš pro-klientský přístup a chceš se realizovat v oblasti HR, pak nastartuj svoji další kariéru s námi, rádi tě přivítáme.

Jaká bude Vaše pracovní náplň:

  • odpovědnost za svěřené náborové projekty v oblasti HR a jejich výsledky
  • vyhledávání a výběr uchazečů na obsazované pracovní pozice (selekce životopisů, samostatné vedení pohovorů)
  • osobní, telefonická a e-mailová komunikace s klienty a kandidáty
  • kreativní vytváření inzerátů a popis hledaných pozic
  • spolupráce na jednotlivých obchodních případech
  • péče o stávající klienty a získávání nových
  • práce s interními databázemi
  • pravidelný reporting

Předpoklady:

  • SŠ vzdělání
  • nadšení pro obchod
  • velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti podmínkou
  • zkušenost na obdobné pozici v personální agentuře výhodou
  • samostatnost, zodpovědnost, zaměření na výsledky

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení v závislosti na výsledcích
  • seberealizaci v pohodovém prostředí malé agentury
  • různorodou a zajímavou práci
  • flexibilní pracovní dobu
  • mobilní telefon, notebook
  • možnost využívat vzdělávacích programů naší společnosti

Místo výkonu práce: Praha 3
Nástup: ihned

Na Vaše CV se těším na níže uvedených kontaktech.

Mgr. Tereza Janečková

HR manažer
janeckova@krcteam.cz

Přidejte si mě do Vaší profesní sítě.