Area sales manager pro německý trh

Obor: Obchod, nákup a prodej, Strojírenství
Region: Celá ČR, Pardubický kraj
Přidáno: 29. 10. 2018

Máte obchodního ducha? Upřednostňujete samostatnost a volnost? Jste vyzrálá osobnost s vnitřní motivací? Dokážete se domluvit v německém jazyce? Rádi byste našli dlouhodobou spolupráci s úspěšnou společností s dlouholetou tradicí?

Jsou-li Vaše odpovědi kladné, neváhejte nám poslat Váš životopis.

Společnost, se sídlem v Pardubicích, která zajišťuje kompletní zabezpečení průmyslových zařízení proti výbuchu, hledá osobu na pozici: Area sales manager pro německý trh.

Náplň práce:

Budete mít na starosti správu svěřených klientů a sami si budete klientelu rozšiřovat.

Vaším hlavním úkolem bude prodej služeb a výrobků a jejich prezentace v daném regionu a to převážně střed Německa (Kolín, Frankfurt, Dortmund…).

Jeden týden budete na cestách a další týden v kanceláři/home office.

samozřejmě Vás čeká i reporting a další administrativa spojená s obchodní činností.

Požadavky:

Minimální vzdělání, které byste měl/a mít je středoškolské s maturitou.

Domluvíte se v německém jazyce na úrovni B2.

Vlastníte řidičský průkaz a jste aktivním řidičem a především máte velkou chuť cestovat (čekají Vás několikadenní služební cesty).

Máte PC znalosti na uživatelské úrovni (MS Office, Internet, SAP – výhodou).

Pokud znáte německý region, bude to pro Vás velká výhoda.

ASM by měl být zodpovědný, vytrvalý, samostatný a hlavně mít vnitřní motivaci obchodníka.

Nabízíme:

Nadstandardní platové ohodnocení (základ, osobní ohodnocení, pohyblivá složka).

Stravovat se můžete přímo na pracovišti.

Budete mít možnost se systematicky vzdělávat přímo ve firmě i externě (kurzy, semináře).

Dostanete služební vozidlo, notebook a mobilní telefon.

Pokud nebudete přímo z Pardubického kraje, je možnost home office.

Sick days.

Čeká na Vás samostatná a zodpovědná pozice.

Plný úvazek na 1 rok, pak na neurčito

Nástup 1. leden 2019 (dle domluvy)

Kraj: Pardubický, Celá ČR, Německo

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte mi zaslat svůj životopis a motivační dopis a já se budu těšit na případném osobním pohovoru. Preferujeme osobní setkání, ale pokud nejste z Prahy či blízkého okolí, můžeme pohovor udělat pomocí Skype nebo Messenger (Facebook). Další info o práci s kandidáty

Lucie Tvrzická, DiS.

tvrzicka@krcteam.cz

LinkedIn Lucie Tvrzická