Aplikační inženýr – elektromechanické pohony

Obor: Strojírenství
Region: Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj
Přidáno: 5. 6. 2019

Aplikační inženýr pro elektromechanické pohony, volné místoPro významnou mezinárodní strojírenskou společnost hledáme vhodné kandidáty na pozici Aplikační inženýr – elektromechanické pohony pro region Severní Morava. Z počátku budete odpovědný za menší projekty u zákazníků, budete jejich poradcem a konzultantem.

Náplň práce:

  • vedení projektů u zákazníků
  • navrhování komplexního řešení
  • odpovědnost za bezpečnostní provedení
  • účast na montážích (dle typu zákazníka) a servisní práce
  • programování
  • poradenství a konzultace  (i pro interní obchodníky)
  • řešení na klíč

Požadujeme:

  • vzdělání v oboru elektro (je nutností)
  • zkoušky vyhl. 50 §6 (výhodou)
  • praxe s měniči a obecnou pohonařinou je podmínkou
  • praxe s PLC nebo znalost programovacího jazyka (Codesys 2.3, 3.5 výhodou, C nutností)
  • praxe se STEP 7 (výhodou)
  • základy výpočtů pohonů
  • praktické schopnosti (pájení, instalace kabelu a měniče do rozvaděče, návrh rozvaděče)
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • technické a obchodní vzdělávání
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • firemní akce
  • příjemné pracovní prostředí

Místo výkonu: Ostrava, možnost i Brno

Nástup: ihned

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte mi zaslat svůj životopis a motivační dopis a já se budu těšit na případném osobním pohovoru. Preferujeme osobní setkání, ale pokud nejste z Prahy či blízkého okolí, můžeme pohovor realizovat pomocí Skype nebo Messenger (Facebook). Další info o práci s kandidáty

Mgr. Marie Jirušová

jirusova@krcteam.cz

LinkedIn Marie Jirušová