Administrativní podpora

Obor: Administrativa, office management, Obchod, nákup a prodej, Stavebnictví, Strojírenství, Výroba
Region: Hlavní město Praha
Přidáno: 9. 4. 2019

Administrativní podpora instalačních projektůPro úspěšnou nadnárodní společnost s více jak stoletou tradicí se hledá nový kolega/kolegyně do přátelského kolektivu na pozici Administrativní podpora.

Jste-li komunikativní a spolehlivá osoba s organizačními schopnostmi, dokážete hovořit v anglickém jazyce a oceníte možnost stabilního zaměstnání pro jednoho z největších světových lídru (výtahy, eskalátory, automatické dveře), tak se budeme těšit na Váš životopis.

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky a dodavateli
  • práce v informačním programu SAP (objednávky, aktualizace)
  • administrativní podpora týmu a kolegů při projektech
  • dohled nad platností smluv a projektů
  • podílení se na přípravě event marketingu
  • archivace dat

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání (nejlépe technického směru)
  • anglická jazyk min. úroveň B1 (denní komunikace)
  • zkušenost s informačním programem SAP
  • uživatelská znalost MS Office
  • praxe na podobné pozici minimálně 1 rok (možno i při studiu)
  • komunikativní a spolehlivá osoba s organizačními schopnostmi

Nabízíme:

  • práci na HPP na dobu neurčitou
  • odpovídající finanční ohodnocení s množstvím benefitů a ročního navyšování
  • firemní benefity (stravenky, sickdays, příspěvek na penzijní připojištění, Multisport karta, vzdělávání, školení)
  • kompletní zaučení
  • zaměstnání ve velké nadnárodní a inovativní společnosti
  • nástup: ihned
  • lokalita: Praha 6
  • vhodné pro absolventy

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte mi zaslat svůj životopis a motivační dopis a já se budu těšit na případném osobním pohovoru.
Preferujeme osobní setkání, ale pokud nejste z Prahy či blízkého okolí, můžeme pohovor udělat pomocí Skype nebo Messenger (Facebook). Další info o práci s kandidáty

Lucie Tvrzická, DiS.

tvrzicka@krcteam.cz

LinkedIn Lucie Tvrzická