Obchodní referent/ka

Obor: Administrativa, office management, Chemie, Obchod, nákup a prodej
Region: Hlavní město Praha
Přidáno: 11. 1. 2018

Láká vás samostatná a zodpovědná pracovní pozice? Máte obchodní zkušenostdomluvíte se anglicky? Pokud je ještě vaším oborem chemie či laboratorní prostředí, je to velkou výhodou.
Pošlete nám svůj životopis a staňte se posilou v obchodím týmu u našeho klienta, kterým je společnost, která působí v oblasti prodeje laboratorních zařízení více než 25 let.

Požadujeme:

  • SŠ ideálně chemického či ekonomického směru
  • praxe na obdobné pozici obchodní referentky či asistentky
  • všeobecný přehled o laboratorních přístrojích velkou výhodou
  • pokročilá znalost anglického jazyka podmínkou (emailová komunikace, telefon)
  • znalost práce na PC, MS Office (Word, Excel)
  • týmový hráč, komunikativní, pohotová a samostatná osobnost
  • odolnost vůči stresu

Náplň práce:

  • zodpovědnost za objednávkový proces
  • komunikace se zahraničními dodavateli i zákazníky
  • logistika, tvorba nabídek, fakturace, čtvrtletní ekologické výkazy, Intrastat
  • administrativní podpora pro obchodníky a vedení společnosti

Nabízíme:

  • spolupráce na HPP
  • zázemí stabilní a úspěšné firmy
  • nestereotypní povahu práce
  • příjemný kolektiv, osobní rozvoj
  • benefity: mobilní telefon, stravenky, penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: Praha
  • nástup: ihned

Na Vaše životopisy a motivační dopisy se těším na e-mailu janeckova@krcteam.cz

Mgr. Tereza Janečková

Přidejte si mě do Vaší profesní sítě.